Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

1С ФСЕ!

Re: 1С ФСЕ!

Навіщо ти мені доказуєш яке то хороше лайно 1С.
Підключитися напряму до бази не проблема, тільки розібратися де що і як там зберігається проблематично.
А тому аналітичні інструменти SQL, як то ОЛАП ідуть по п***а, я вже мовчу що модифікувати данні напряму зовсім нереально.
Не пиши в 1С. Хто примушує ? А я як писав 1С, так і буду писати. Тому що мене ця платформа задовольняє. А пан Порошенко може добре пом'яти свій указ і витерти ним свою дупу.
   
Re: 1С ФСЕ!

Маю досвід роботи з ERP SAP - це взагалі пистець...

Впроваджувала група з 50 людей на протязі 2 років....  :facepalm:

От там дійсно ніякого контексту, що за що чипляється - нічого не видно.

Навіть дії до яких ми звикли в Ворді , не працюють.
Начебто текст скопіпастити.
Наприклад, Правою клавішею миші зкопіював - вставив.

Там тільки через CtrlC - CtrlV.

Таке було тільки в текстових редакторах 30 річної давності...  :facepalm:       

   
Re: 1С ФСЕ!

Не пиши в 1С. Хто примушує ? А я як писав 1С, так і буду писати. Тому що мене ця платформа задовольняє. А пан Порошенко може добре пом'яти свій указ і витерти ним свою дупу.
Будешь делать то , за что платят деньги клиенты. Когда клиенты скажут , нет - 1С нам не подходит, давай что то другое, то вприпрыжку побежишь учить новую платформу. У бизнеса 1С какое то время поработает как legacy system. Но бюджетники и вновь создаваемый бизнес уйдет на другую платформу. + это все подкрепится реформой бух учета.
Это гнутие пальцев программерами меня всегда раздражало, программеры - это обслуживающий персонал. И что клиент требует то прийдется и делать.
Сейчас уже 40 юниоров на место. Через два года этот вал докатится до мидлов , а через 4 до сеньйоров.
В штатах "двери не закрываются" от предложений аутсорсеров - дайте работу ,пожалуйста. Любую - разарботка , сопровождение.
Видно подросла молодежь забывшая 2000 год .
   
Re: 1С ФСЕ!
MAG

Що ти верзеш. Чи 1С комусь щось крутила у трьох виірах, чи вела облік води, газу та електрики?  ;o
я кажу допиляти в плані обліку під конкретне виробництво, там є дуже широкі можливості для налаштувань, а якщо тобі і цього стало мало і ти вмієш програмувати на VBScript, упірьод, можна такого навернути, що і програму не впізнаєш.
В 1С програмер з головою може запрограмувати все, що можливо.
Свого часу ми бачили як у Вторчерметі один умілець повністю автоматизував технологічний процес по при йому і утилізації металобрухту від привозу, зважування, переробки, пресування... і до виїзду через ваги машини з території. Все автоматично йшло в 1С в усілякі там накладні, рахунки, тощо. Прямо з вагів з датчиками. Багато він різних датчиків понаставляв, з яких інфа йшла прямо в 1С.
Ми й  самі автоматизували  з крутою системою обліку комунальних послуг.
Ще у нас умілець для розваги програмував ігри: Маджонг, Солітер і т.п. так, що зовні і по функціям не можна було розрізнити то з Вінди, чи з 1С. B-)

Останнє редагування: 18 травня 2017 10:01:42 від MAG
   
Re: 1С ФСЕ!

Будешь делать то , за что платят деньги клиенты. Когда клиенты скажут , нет - 1С нам не подходит, давай что то другое, то вприпрыжку побежишь учить новую платформу. У бизнеса 1С какое то время поработает как legacy system. Но бюджетники и вновь создаваемый бизнес уйдет на другую платформу. + это все подкрепится реформой бух учета.
Это гнутие пальцев программерами меня всегда раздражало, программеры - это обслуживающий персонал. И что клиент требует то прийдется и делать.
Сейчас уже 40 юниоров на место. Через два года этот вал докатится до мидлов , а через 4 до сеньйоров.
В штатах "двери не закрываются" от предложений аутсорсеров - дайте работу ,пожалуйста. Любую - разарботка , сопровождение.
Видно подросла молодежь забывшая 2000 год .
Бюджентики - це не мій контенгент. Хай роблять, що хочуть.
Реформа бухгалтерсього обліку - ніяким боком до 1С не стосується. Оновлення конфігурацій як виходили, так і будуть виходити. Крім того в 1с конфігурації відкриті. Так що завжди можемо самі дописати все що нам потрібно. У нас і так працюють конфігурації значно змінені саме під потреби та вимоги обліку та планування на нашому підприємстві.
Що стосується роботи, то в мене роботи і на моєму підприємстві вистачить. Ми нікуди з 1с переходити незбираємось, а навіть навпаки розширюємо функціонал своїх систем. Так що читай вище, що я написав.
А якщо і звільняться десь програмісти 1с, то мені це на руку. Мені саме потрібно 2 толкових 1с програміста. Так що з радістю візьмено на роботу. А то в наших краях з цим дефіцит.


Останнє редагування: 18 травня 2017 10:17:59 від Влад
   
Re: 1С ФСЕ!

Не пиши в 1С. Хто примушує ? А я як писав 1С, так і буду писати. Тому що мене ця платформа задовольняє. А пан Порошенко може добре пом'яти свій указ і витерти ним свою дупу.

Для тебе відкривається чудове вікно можливостей добряче заробити, замість підбирати крихти після 1С, а ти впираєшся як баран.
Якщо 1С дійсно жорстко прищемлять, користувачам хоч не хочеш, а прийдеться розкошелитися на нові платформи, конфігурації, їх впровадження і тому подібне.
Піде бабло, заробляєш на продажу коробок, конфігурацій, впровадженні, супроводженні, до старих клієнтів підгрібаєш нових, вибиваєш собі вигідні знижки на коробки і конфігурації.
Такшо давай визначайся поки не пізно, що будеш проштовхувати замість 1С, а то всю твою траву з'сть другий скот.

   
Re: 1С ФСЕ!

Для тебе відкривається чудове вікно можливостей добряче заробити, замість підбирати крихти після 1С, а ти впираєшся як баран.
Якщо 1С дійсно жорстко прищемлять, користувачам хоч не хочеш, а прийдеться розкошелитися на нові платформи, конфігурації, їх впровадження і тому подібне.
Піде бабло, заробляєш на продажу коробок, конфігурацій, впровадженні, супроводженні, до старих клієнтів підгрібаєш нових, вибиваєш собі вигідні знижки на коробки і конфігурації.
Такшо давай визначайся поки не пізно, що будеш проштовхувати замість 1С, а то всю твою траву з'сть другий скот.
Хай яйця собі прищимлять !  :gigi:
Як користувалися 1с, так і будемо користуватися. Пішли вони в дупу зі своїми указами.
   
Re: 1С ФСЕ!

Будешь делать то , за что платят деньги клиенты. Когда клиенты скажут , нет - 1С нам не подходит, давай что то другое, то вприпрыжку побежишь учить новую платформу. У бизнеса 1С какое то время поработает как legacy system. Но бюджетники и вновь создаваемый бизнес уйдет на другую платформу. + это все подкрепится реформой бух учета.
Это гнутие пальцев программерами меня всегда раздражало, программеры - это обслуживающий персонал. И что клиент требует то прийдется и делать.
Сейчас уже 40 юниоров на место. Через два года этот вал докатится до мидлов , а через 4 до сеньйоров.
В штатах "двери не закрываются" от предложений аутсорсеров - дайте работу ,пожалуйста. Любую - разарботка , сопровождение.
Видно подросла молодежь забывшая 2000 год .

Ты хлопчик пальчики то собственные не гни сильно. А то есть опыт демонстраций кто кому обслуживающий персонал.
Мы программеры такие обслуживающие, шо запапришься потом свои отчеты искать.
В молодости был неплохой опыт наработан по общению с крутогнутыми директорами.

Останнє редагування: 18 травня 2017 10:17:53 від б_а_р_с
   
Re: 1С ФСЕ!

Хай яйця собі прищимлять !  :gigi:
Як користувалися 1с, так і будемо користуватися. Пішли вони в дупу зі своїми указами.
Ну дивись, щоб не прийшлось пожалкувати, особливо якщо твій контингент бюджетники.
Бюджетникам скажуть переходить на щось друге і вони стройними рядами дружно підуть на нову платформу,
а на твоє місце найдуть когось іншого не такого упертого, який буде працювати на тому, на чому скажуть.
   
Re: 1С ФСЕ!

Ну дивись, щоб не прийшлось пожалкувати, особливо якщо твій контингент бюджетники.
Бюджетникам скажуть переходить на щось друге і вони стройними рядами дружно підуть на нову платформу,
а на твоє місце найдуть когось іншого не такого упертого, який буде працювати на тому, на чому скажуть.
Не бюджетки, я про це писав.
Ну хіба що сам собі скажу що потрібно переходити, тому що саме я вибираю з які програмні продукти будуть використовуватися на нашому підприємстві. Посада в мене така.  :)
   
Re: 1С ФСЕ!

В 1С програмер з головою може запрограмувати все, що можливо.
Свого часу ми бачили як у Вторчерметі один умілець повністю автоматизував технологічний процес по при йому і утилізації металобрухту від привозу, зважування, переробки, пресування... і до виїзду через ваги машини з території. Все автоматично йшло в 1С в усілякі там накладні, рахунки, тощо. Прямо з вагів з датчиками. Багато він різних датчиків понаставляв, з яких інфа йшла прямо в 1С.
Ми й  самі автоматизували  з крутою системою обліку комунальних послуг.
Ще у нас умілець для розваги програмував ігри: Маджонг, Солітер і т.п. так, що зовні і по функціям не можна було розрізнити то з Вінди, чи з 1С. B-)
Всю цю муйню так само можна реалізувати на базі інших продуктів у яких можливостей не менше, а то і більше, ніж в 1С.
Тепер для таких продуктів відкрилося вікно можливостей, і я цьому радий.  (tu)
   
Re: 1С ФСЕ!

Акцент Бухгалтерія така сама прекрасна платформа для користувача і навіть краща, якщо не розбираєшся, користуйся стандартними можливостями, які навіть ширше чим в 1С.
Якщо тобі цього недостатньо можна запрограмувати що завгодно, і базу крутити як завгодно.
Просто цей йопаний шлак 1С забивав собою всю нішу, другим нормальним платформам було пробитися дуже важко.

Я сам написав кілька управлінських конфігурацій під 1С.
Звісно вам можливо видніше, але цими конфігураціями залюбки користуються.
Щодо Акценту, то я знаю одного користувача, який нею користується і хвалить.
Але ніколи не чув щоб хтось користувався Акцентом у виробничому обліку.
   
Re: 1С ФСЕ!

Я сам написав кілька управлінських конфігурацій під 1С.
Звісно вам можливо видніше, але цими конфігураціями залюбки користуються.
Щодо Акценту, то я знаю одного користувача, який нею користується і хвалить.
Але ніколи не чув щоб хтось користувався Акцентом у виробничому обліку.
Зате я чув, і багато де бачив, де використовується саме Акцент у виробництві.
Я не пропагую саме Акцент, просто у мене є особистий досвід користування ним, і я можу поріняти його з 1С.
І мене кумарить коли начинають волати, що альтернативи 1С немає.
Я кажу, альтернативи є, і набагато кращі альтернативи, причому вітчизняного виробника.
   
Re: 1С ФСЕ!

Зате я чув, і багато де бачив, де використовується саме Акцент у виробництві.
Я не пропагую саме Акцент, просто у мене є особистий досвід користування ним, і я можу поріняти його з 1С.
І мене кумарить коли начинають волати, що альтернативи 1С немає.
Я кажу, альтернативи є, і набагато кращі альтернативи, причому вітчизняного виробника.

Звісно альтернатива має бути, але для того щоб користувач перейшов на іншу платформу з добре йому відомої потрібні серйозні аргументи.
Найкращий інструмент це той, яким вмієш користуватися.
Користуватися системою 1С вміють десятки тисяч юзерів, і далеко не всі перейдуть на щось інше.
   
Re: 1С ФСЕ!

Звісно альтернатива має бути, але для того щоб користувач перейшов на іншу платформу з добре йому відомої потрібні серйозні аргументи.
Найкращий інструмент це той, яким вмієш користуватися.
Користуватися системою 1С вміють десятки тисяч юзерів, і далеко не всі перейдуть на щось інше.
Та зрозуміло що не все так просто, але існує дуже багато клієнтів невдоволених 1С, і для них це буде додатковий поштовх мігрувати на альтернативні продукти.
   
Re: 1С ФСЕ!

Всю цю муйню так само можна реалізувати на базі інших продуктів у яких можливостей не менше, а то і більше, ніж в 1С.
Тепер для таких продуктів відкрилося вікно можливостей, і я цьому радий.  (tu)

Але чомусь обирали 1С.

   
Re: 1С ФСЕ!

Але чомусь обирали 1С.

Бо була агресивна маркетингова політика.
   
Re: 1С ФСЕ!

Бо була агресивна маркетингова політика.
+ демпінг, щоб захопити ринок.
   
Re: 1С ФСЕ!

+ демпінг, щоб захопити ринок.
?  зачем демпинг, если монополия  :-)o
   
Re: 1С ФСЕ!

Але чомусь обирали 1С.
Ти не знаєш як у нас обирають. У всіх стоїть 1С, значить нічого кращого нема, тому я теж буду користуватися 1С.
Знайомі бухгалтера, програмісти користуються 1С, кажуть нормальна бадяга, тоді я теж обираю 1С.
Більшість навіть не цікавиться альтернативами.
А коли хтось із крупняка зацікавиться, так тут відразу з'являються браві хлопці з 1С, які пропонують дуже смачні умови, починаючи з відкатів.
Тащо в наших умовах, хто що обирав абсолютно не показник якості продукту.
   
Re: 1С ФСЕ!

Звісно альтернатива має бути, але для того щоб користувач перейшов на іншу платформу з добре йому відомої потрібні серйозні аргументи.
Найкращий інструмент це той, яким вмієш користуватися.
Користуватися системою 1С вміють десятки тисяч юзерів, і далеко не всі перейдуть на щось інше.

- Грамотний спеціаліст (програміст, головбух,  чи звичайний бух) з легкістю освоїться в будь-якій програмі..

А десятки тисяч юзерів отупіли саме працюючи в 1с - з бухгалтерів перетворились в операторів, та й головних бухгалтерів, котрі не складуть баланс  з оборотно-сальдової мабуть "большинство"...((  Фраза "а це мені програма так видала" в бухгалтерів 1с стала крилатою...

Дивна ситуація з фактично монопольним становищем 1С колись мала закінчитись... Насправді, в Україні є програмні продукти, котрими з задоволенням користується бізнес, але при кожній можливості адепти 1с дозволяли собі зневажливо хмикнути  - що це? як у ви з цим справляєтесь бідненькі? - купіть вже 1с і буде вам щастя! Знання 1с стало критерієм для прийому на роботу бухгалтера ( не знання бухгалтерії!), менеджера , навить , секретарки!


   
Re: 1С ФСЕ!

Ти не знаєш як у нас обирають. У всіх стоїть 1С, значить нічого кращого нема, тому я теж буду користуватися 1С.
Знайомі бухгалтера, програмісти користуються 1С, кажуть нормальна бадяга, тоді я теж обираю 1С.
Більшість навіть не цікавиться альтернативами.
А коли хтось із крупняка зацікавиться, так тут відразу з'являються браві хлопці з 1С, які пропонують дуже смачні умови, починаючи з відкатів.
Тащо в наших умовах, хто що обирав абсолютно не показник якості продукту.

+100500
   
Re: 1С ФСЕ!

А десятки тисяч юзерів отупіли саме працюючи в 1с - з бухгалтерів перетворились в операторів, та й головних бухгалтерів, котрі не складуть баланс  з оборотно-сальдової мабуть "большинство"...((  Фраза "а це мені програма так видала" в бухгалтерів 1с стала крилатою...

 (tu)
   
Re: 1С ФСЕ!

- Грамотний спеціаліст (програміст, головбух,  чи звичайний бух) з легкістю освоїться в будь-якій програмі..

А десятки тисяч юзерів отупіли саме працюючи в 1с - з бухгалтерів перетворились в операторів, та й головних бухгалтерів, котрі не складуть баланс  з оборотно-сальдової мабуть "большинство"...((  Фраза "а це мені програма так видала" в бухгалтерів 1с стала крилатою...

Дивна ситуація з фактично монопольним становищем 1С колись мала закінчитись... Насправді, в Україні є програмні продукти, котрими з задоволенням користується бізнес, але при кожній можливості адепти 1с дозволяли собі зневажливо хмикнути  - що це? як у ви з цим справляєтесь бідненькі? - купіть вже 1с і буде вам щастя! Знання 1с стало критерієм для прийому на роботу бухгалтера ( не знання бухгалтерії!), менеджера , навить , секретарки!

У нас дуже мало кваліфікованих кадрів, в тому числі і в бухобліку.
Більшість керівників підприємств майже не користуються даними бухобліку а тримають бухгалтерів лише для звітності.
Якраз це і є НМД головним чинником популярності продуктів 1С.
Бо вони не дають тупому юзеру зробити помилку, і більше того, вони гарантують відповідність методик чинному законодавству.
А тупі юзери коштують набагато дешевше.
Особисто знаю бухів, які ведуть по вісім - десять фірм одночасно, в плані звітності.
І не заморочуються особливо, бо інструмент виключає більшість помилок.
Це особливості нашої країни.

На фірмі, на якій я колись працював без 1с було шість! бухгалтерів.
Тепер один.


Останнє редагування: 18 травня 2017 12:19:01 від Vad_Sv
   
Re: 1С ФСЕ!

у нас як працювали на 1С так і будуть. Але система дуже сильно перероблена і доповнена під свої умови, ніякі обновленя від 1С компанії не використовуються, бо не сядуть.
Але якщо б пропонувалось щось нове, яке могло б рівнозначно працювати і під довбані Вікна, і під безліцензійний Лінукс, то можна було б ризикнути почати роботи з переходу.
   
Re: 1С ФСЕ!

Ти не знаєш як у нас обирають. У всіх стоїть 1С, значить нічого кращого нема, тому я теж буду користуватися 1С.
Знайомі бухгалтера, програмісти користуються 1С, кажуть нормальна бадяга, тоді я теж обираю 1С.
Більшість навіть не цікавиться альтернативами.
А коли хтось із крупняка зацікавиться, так тут відразу з'являються браві хлопці з 1С, які пропонують дуже смачні умови, починаючи з відкатів.
Тащо в наших умовах, хто що обирав абсолютно не показник якості продукту.

Так то стосується вибору будь-чого, а не тільки програмного продукту. Народна реклама краща за офіційну, бо базується на массовому досвіді. Чи то коньяк, чи ковбаса, чи автівка, або смартфон.
А чим "браві хлопці" від 1С гірше за тих, що втюхують інші продукти - то тільки бізнес і маркетінг - нічого іншого.
Я за вільний і свідомий вибір з широкого кола продуктів, а не з обмеженого кимось у чиїх би то не було інтересах.
Ми ж не ратуємо за те, щоб усі пересіли на Ланоси та Таврії. Хай кожний обирає на свою потребу і гаманець з усіх можливих варіантів.

Останнє редагування: 18 травня 2017 12:24:35 від Dimich
   
Re: 1С ФСЕ!

Так то стосується вибору будь-чого, а не тільки програмного продукту. Народна реклама краща за офіційну, бо базується на массовому досвіді. Чи то коньяк, чи ковбаса, чи автівка, або смартфон.
А чим "браві хлопці" від 1С гірше за тих, що втюхують інші продукти - то тільки бізнес і маркетінг - нічого іншого.
Я за вільний і свідомий вибір з широкого кола продуктів, а не з обмеженого кимось у чиїх би то не було інтересах.
Ми ж не ратуємо за те, щоб усі пересіли на Ланоси та Таврії. Хай кожний обирає на свою потребу і гаманець з усіх можливих варіантів.
Ось ти навіть не дивився ніяких альтернатив, я в цьому впевнений, і стверджуєш що твої рекомендації найкращі, хоча ти окрім гівна нічого не куштував.
Просування продукту коштує дуже великих грошей, значно більших ніж розробка самого продукту.
А де їх взяти, якщо весь ринок з'їв 1С.
Антимонопольний комітет вже давно повинен був вздрючити 1С, але він у нас не працює.
Тепер у нас працює президент замість антимонопольного комітету.

Останнє редагування: 18 травня 2017 12:48:24 від Аналитик
   
Re: 1С ФСЕ!

Ось ти навіть не дивився ніяких альтернатив, я в цьому впевнений, і стверджуєш що твої рекомендації найкращі, хоча ти окрім гівна нічого не куштував.
Просування продукту коштує дуже великих грошей, значно більших ніж розробка самого продукту.
А де їх взяти, якщо весь ринок з'їв 1С.
Антимонопольний комітет вже давно повинен був вздрючити 1С, але він у нас не працює.
Тепер у нас працює президент замість антимонопольного комітету.

Та я за свої роки передивився і бачив альтернатив багато. Ще відколи 1С була під ДОСом я моніторив цей ринок постійно. І я ніде не стверджував, що мої рекомендації найкращі. Я навіть нічого не рекомендував, ящо уважно перечитати. Я кажу, що я тільки за вільний і свідомий вибір. А з монополією у 1С ситуація навіть не така як у випадку з Майкрософт. Є ж усяки Лінукси, Юникси, ОС/2 та ін. Але ж переважна більшість обирає чомусь винду і ніхто не заперечує проти цього. Просто для кожної галузі - те чи інше рішення і хай кінцевий споживач чи власник бізнесу вірішує, що йому підходить більше. Хоч би й ексель з власнописаними макросами, або навіть абак. А стогнати про важкість просування продукту на ринок - то остання справа. Так, це важко і коштує грошей, але ж така сітуація - у бідь-який галузі - що до продуктів харчування, що до побутової техніки та ін.
До того ж такі гиганти обліку як САП чи Навижн (свого часу) проблем з грошима не мають і їх продукти відомі і займають свої позиції на ринку. У всякому разі, кажу ще раз, повинен бути вільний вібір.
   
Re: 1С ФСЕ!

- Грамотний спеціаліст (програміст, головбух,  чи звичайний бух) з легкістю освоїться в будь-якій програмі..

А десятки тисяч юзерів отупіли саме працюючи в 1с - з бухгалтерів перетворились в операторів, та й головних бухгалтерів, котрі не складуть баланс  з оборотно-сальдової мабуть "большинство"...((  Фраза "а це мені програма так видала" в бухгалтерів 1с стала крилатою...

Дивна ситуація з фактично монопольним становищем 1С колись мала закінчитись... Насправді, в Україні є програмні продукти, котрими з задоволенням користується бізнес, але при кожній можливості адепти 1с дозволяли собі зневажливо хмикнути  - що це? як у ви з цим справляєтесь бідненькі? - купіть вже 1с і буде вам щастя! Знання 1с стало критерієм для прийому на роботу бухгалтера ( не знання бухгалтерії!), менеджера , навить , секретарки!

А вимоги володіння Вордом, Екселем, чи володіння англійською мовою вас чому не турбує?
Так, ситуація з кадрами сумна, але не программа у тому винна. Те ж саме "мені так програма порахувала " ви почуєте від юзера іншої системи. Тут проблема набагато глибше - у стані нашої освіти і інфатилізмі деяких "спеціалистів".
   
Re: 1С ФСЕ!

Про то, что информация, что в 1С никому не интересна.

Цитувати
Союз добровольцев Донбасса (СДД) — организация, собравшая под своей крышей основных представителей террористического бомонда «русского мира». В ее состав входят  экс-премьер-министр «ДНР» А.Бородай, нео-нацист и командир группировки «Русич» А.Мильчаков, генерал-майор РФ С.Дубинский (известный подозреваемый по делу MH17) и многие, многие другие. Почетным гостем всех съездов этой организации является «серый кардинал» Кремля, помощник президента РФ В.Сурков. СДД до сих пор не попала под санкции и продолжает осуществлять финансовые операции, в том числе и через банки, которые числятся в санкционных списках. В данном расследовании международное разведывательное сообщество InformNapalm проводит анализ деятельности этой террористической организации на основе базы данных бухгалтерии 1С,  переданной для изучения хактивистами Украинского киберальянса (дамп далее по тексту)
https://informnapalm.org/36611-soyuz-dobrovoltsev-donbassa-analizi-buhgalteriyu-1s/

Если это можно хакнуть, то у разработчиков там просто прямой доступ.
   
Re: 1С ФСЕ!

А вимоги володіння Вордом, Екселем, чи володіння англійською мовою вас чому не турбує?
Так, ситуація з кадрами сумна, але не программа у тому винна. Те ж саме "мені так програма порахувала " ви почуєте від юзера іншої системи. Тут проблема набагато глибше - у стані нашої освіти і інфатилізмі деяких "спеціалистів".

Я б сказав більше.
Справа в інфантилізмі української нації.
   
Re: 1С ФСЕ!
MAG

Проблема переходу на інший софт перш за все це проблема додаткових витрат на софт і його впровадження та супровід.
Впровадження - то впровадження в голови до стану, коли користувач самостійно працює = не менше 90% витрат на впровадження.
Супровід - хто думає, що без нього обійдеться, має повний шанс втратити і витрати на впровадження і отримати додаткові захмарні витрати на ліквідацію наслідків наведення хаосу в реальному обліку.
Лише одиниці найбільш підготовлених здатні уникнути цієї участі.   B-)
   
Re: 1С ФСЕ!

Проблема переходу на інший софт перш за все це проблема додаткових витрат на софт і його впровадження та супровід.
Впровадження - то впровадження в голови до стану, коли користувач самостійно працює = не менше 90% витрат на впровадження.
Супровід - хто думає, що без нього обійдеться, має повний шанс втратити і витрати на впровадження і отримати додаткові захмарні витрати на ліквідацію наслідків наведення хаосу в реальному обліку.
Лише одиниці найбільш підготовлених здатні уникнути цієї участі.   B-)


Оце ми залили кацапам сала за шкіру.  (tu)
Довго нас пам'ятати будуть!


   
Re: 1С ФСЕ!

Новые пользователи 1С вводят остатки вручную. Супер-программа и супер-сопровождение.  :shuffle:

   
Re: 1С ФСЕ!
MAG

Новые пользователи 1С вводят остатки вручную. Супер-программа и супер-сопровождение.  :shuffle:

Вручну залишки - найкраще!
Але для ледачих все автоматизовано. Але то дурня! Облік - важливіше ідорожче софта! Софт похідна від обліку, а не навпаки. B-)
   
Re: 1С ФСЕ!

Новые пользователи 1С вводят остатки вручную. Супер-программа и супер-сопровождение.  :shuffle:
У мене не вводили. Переносили програмно. Що ми робили не так ?  :)

Останнє редагування: 18 травня 2017 15:53:22 від Влад
   
Re: 1С ФСЕ!

Новые пользователи 1С вводят остатки вручную. Супер-программа и супер-сопровождение.  :shuffle:

А як по іншому, якщо вони на папері?
Бо якщо ні, закачуються без проблем елементарною оборобкою.
   
Re: 1С ФСЕ!

Вручну залишки - найкраще!
Але для ледачих все автоматизовано. Але то дурня! Облік - важливіше ідорожче софта! Софт похідна від обліку, а не навпаки. B-)
Звісно !
Оце думаю, навіщо в свій час довелось хакнути БД кількох відомих програм. Он розумні люди не паряться.
   
Re: 1С ФСЕ!

Вручну залишки - найкраще!
Але для ледачих все автоматизовано. Але то дурня! Облік - важливіше ідорожче софта! Софт похідна від обліку, а не навпаки. B-)

Це правда. :)
Базу в будь який момент можна знищити, а облік залишиться.
Бо він головний.  (tu)
   
Re: 1С ФСЕ!
MAG

Оце ми залили кацапам сала за шкіру(tu)
Довго нас пам'ятати будуть!

Кацапам того  сала до 10% від об'ємів їхнього сала.
Нам проблем відносно більше, але то ті самі, які виникають під час війни.
Тут проблема вибору: капітулювати перед агресором, чи боротись за свободу і незалежність.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія