Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Дитячі майданчики. Львів vs. Київ

Нарід, не випендрювайтеся.

Всі дитячі майданчики гарні.

Згадайте, що у кого у дворі стояло у дитинстві? Про такі майданчики, що вишче, можна було тільки мріяти.

У нас була дерев'яна гірка з занозами на самому  спуску :gigi: , дерев'яна ж качєлька з кониками на довгому бревні, залізний остов ракети, щоб там повзати і дерев'яна ж пісочниця, куди раз на рік двірники скидували жовтий пісочок, а потім кошатники зі всього будинку торбинками розносили той пісочок кицькам на куалети, бо ще не було тих наповнювачів взагалі.

Поки не вичерпували той пісок до самої землі.

Тож в пісочниці на бортиках завжди сиділи тільки старшенькі  діти та ділилися своїм накопиченим досвідом  :laugh:

Інша справа, що двор був повний дітей самого разного віку. Хтось виростав, але на зміну вже випригували з возочків інші. 

зараз дітей набагато менше. А ті, що є, майже не гуляють. Можете сказати - зараз діти додатково обов'язково чимось займаються та ходять на гуртки. Але  і в моєму дитинстві майже кожна дитина обов'язково займалася в двох-трьох гуртках додатково до школи, і більшість - у музикальних школах. Це було просто маст хев серед радянських мамочок - музикальтна школа!

Але якось всі діти знаходили час бавитися ще й во дворі...

Дуже залежить від того, де живеш. У нас у дворі повно дітей - і менші у пісочку та на качелях, і більші на горках та лазилках, і більш старші на велосипедах та самокатах і роликах. Ну у нас классно спроектовано двір - будинки навколо стоять літерою П, всередині двір з різними зонами для маленьких, старших, спорту, скамейки, доріжки, газони. І територія комплексу закрита.
   
Re: Дитячі майданчики. Львів vs. Київ

нє, у Львові дофігіща таких майданчиків як у Києві на фотках  (DFMB навіть ось наклацав) , явна маніпуляція від ТП.
Але ось чи є в Києві майданчики, які хоч троха відрізняють від шаблону ?
   
Re: Дитячі майданчики. Львів vs. Київ

Сучасний дитячий майданчик у Северодонецьку.









Она оборудована изготовленными из нержавеющей стали элементами - качелями, качелями-балансирами, каруселью, также установлен детский игровой комплекс. Для безопасности маленьких северодончан использовано резиновое покрытие.
___________________ __
це результат правильного вибору країни прямувати у бік Европи.
   
Re: Дитячі майданчики. Львів vs. Київ

Звісно  що ті, які на фотках зі Львова - значно кращі ніж ті,  котрі з Києва. Останні, то не є погано. В свій час вони замінили совок (котрий теж не був дуже поганим, просто вже застарів). Просто вже пора переходити на наступний рівень
Але наївно думати що у Львові всі такі,  у нас тільки пару років як їх почали ставити. В Києві вроді теж є.
   
Re: Дитячі майданчики. Львів vs. Київ

Тупий вкид
У Львові купа різних майданчиків
Київським для аутентичності бракує припаркованих на майданчиках авто
   
Re: Дитячі майданчики. Львів vs. Київ

Пустое и гнилое это дело , налипили их в Украине на миллиарды а они пустуют, дети играют в других местах

100% нет места для курения и распития  8-:  как так можно?
   
Re: Дитячі майданчики. Львів vs. Київ

Звісно  що ті, які на фотках зі Львова - значно кращі ніж ті,  котрі з Києва. Останні, то не є погано. В свій час вони замінили совок (котрий теж не був дуже поганим, просто вже застарів). Просто вже пора переходити на наступний рівень
Але наївно думати що у Львові всі такі,  у нас тільки пару років як їх почали ставити. В Києві вроді теж є.

немає в Києві наскількі я знаю
   
Re: Дитячі майданчики. Львів vs. Київ

Є в Києві схоже на перші дві львівські фотки (гойдалки на ланцюгах, опеньки на пружинах), плюс там ще штучні "скелі" та сітки з тросів для лазання.
В сквері у "Французькому кварталі 2", це таке пішоходне подовження Предславинської.
Мені і дочці дуже подобається.
Трьохрічний мій онук відмовляеться навіть підходити до гойдалок, йому подобаються кольорові паровозики і все таке.
Хоча загалом і ми вважаємо - цей майданчик для більш старших дітей, малечі складно його використовувати.
   
Re: Дитячі майданчики. Львів vs. Київ

В стартопіку то є все таки різні типи кіндершпільплятців.

Львівські з серіі вальдшпільпляц а киівські з теменшпільпляц.
Тобто перші для активного "лісового" а киівські з серіі "тематичних" вирвиочі кольорових драбинок горок які тут теж є.

Те що в Києві кацаповплив в формах так подивіться на архітектуру для дорослих
Уєпанський тзв постмодерн.
Та ж сама біда(

Найкрутішийший тип кіндерплятців це з водою (мілким озером колонками  фонтанами водопадами )




Васершпільпляц
Радники магістрату там пиляють найгрубші бюджети )

Іх у Відні вже до десятка 
Найдорожчий під 10 лямів євро)

Ще є тип бергшпільпляц для більш дорослих дітей.
Теж розпил норм.

Все про вінерські шпільпляци для тих хто тою темою займається)

https://www.wien.gv.at/freizeit/spielplatz/index.html


   
Re: Дитячі майданчики. Львів vs. Київ

Але  і в моєму дитинстві майже кожна дитина обов'язково займалася в двох-трьох гуртках додатково до школи, і більшість - у музикальних школах. Це було просто маст хев серед радянських мамочок - музикальтна школа!
/quote]

 згадався анекдот про вовочку, який плакав, бо теж хотів жити в такому радянському союзі :D


   
Re: Дитячі майданчики. Львів vs. Київ

Нарід, не випендрювайтеся.

Всі дитячі майданчики гарні.

Згадайте, що у кого у дворі стояло у дитинстві? Про такі майданчики, що вишче, можна було тільки мріяти.



у мене у Львові у дворі був Бетонний танк (замість колісь - бетонні каналізаційні кільця  :laugh: ) також був бетонний тарктор (концепція та сама  :weep: )

бетонна гірка, така ска здровенна - функціонал її не ясний, особливо літом, хз на який вона чорт була. а от зимою її заливали водою  і у наш двір кататись приходили пів района

ну і кострукція з труб у вигляді ракети, теж дуже здровенна поверхів на 3-4  ;o  багато хто звідтам падав і троха ламався  :(

я б це описав - ігрушкі прібітиє к полу  :weep:
   
Re: Дитячі майданчики. Львів vs. Київ

о найшов в гуглі картинку


правда труби спиляли  :laugh:   танк і трактор також спиздили  :facepalm:

а ту гірку спиздити і розпиляти не вдалось відать

   
Re: Дитячі майданчики. Львів vs. Київ

   
Re: Дитячі майданчики. Львів vs. Київ

   
Re: Дитячі майданчики. Львів vs. Київ

Дитячий майданчик у парку на Детройщині. Здалека, щоб батькам не здалося, що фотографую їхніх дітей
   
Re: Дитячі майданчики. Львів vs. Київ

Показати зображення...


по функціоналу і моему батківскому досвіду наікраща  з площадок оттака
діти іі люблять і справді юзають
все то що с канатами ,с дирками ,ітересно на один раз ,наіцікавіше ця горка та гойдалка

Бо е багато всілякого але то не все йде дітям ,деколи таке враження що доросли наскирдували якіхось стін с дирками та підемів с канатами для себе

така найпопулярніша в Кішінеу
їх колишний мер Кіртока по дворам розкидував
як на мене кращу щене видумали



Останнє редагування: 1 серпня 2021 06:59:00 від bassarabia
   
Re: Дитячі майданчики. Львів vs. Київ









На площі Теодора у Львові відкрили новий дитячий майданчик. Його спроєктувала команда Urbanideas, повідомляють у департаменті містобудування Львівської міськради.

У будівництві майданчика використовували натуральне дерево, канати і м’яке гумове покриття.

На майданчику є підвісні містки, колоди для лазання, гірки для скелелазіння різної висоти, будинок для ігор, а також місце для відпочинку батьків.

Вартість будівництва - 2,7 мільйона гривень.
   
Re: Дитячі майданчики. Львів vs. Київ

Вєталь у Зьє під будинком побудував гарну площадку )))


   
Re: Дитячі майданчики. Львів vs. Київ

воно все нефункціональне. Также і в гєйропах. Просто для попіла бабла.
Я довго не міг зрозуміти чому в гєйропах брусья мені по пояс. І тільки місяць тому зрозумів  - щоб коли поциєнт наїбнецця з брусьєв, то щоб не зламав собі нічого.
Тому доводиться віджиматись на брусьях, підтягнувши ноги під себе
 
   
Re: Дитячі майданчики. Львів vs. Київ

воно все нефункціональне. Также і в гєйропах. Просто для попіла бабла.
Я довго не міг зрозуміти чому в гєйропах брусья мені по пояс. І тільки місяць тому зрозумів  - щоб коли поциєнт наїбнецця з брусьєв, то щоб не зламав собі нічого.
Тому доводиться віджиматись на брусьях, підтягнувши ноги під себе

бляха у тебе хріново майже все
унікальна людина
   
Re: Дитячі майданчики. Львів vs. Київ

бляха у тебе хріново майже все
унікальна людина


спєрдалай, зелепню
   
Re: Дитячі майданчики. Львів vs. Київ

воно все нефункціональне. Также і в гєйропах. Просто для попіла бабла.
Я довго не міг зрозуміти чому в гєйропах брусья мені по пояс. І тільки місяць тому зрозумів  - щоб коли поциєнт наїбнецця з брусьєв, то щоб не зламав собі нічого.
Тому доводиться віджиматись на брусьях, підтягнувши ноги під себе

Для дорослих в Києві відкриті майданчики для воркауту. Там все нормальної висоти.



   
Re: Дитячі майданчики. Львів vs. Київ

Для дорослих в Києві відкриті майданчики для воркауту. Там все нормальної висоти.

Показати зображення...

логотип далбайобів з батьківщини, Удару чи ЄС ?
   
Re: Дитячі майданчики. Львів vs. Київ

логотип далбайобів з батьківщини, Удару чи ЄС ?

Мабуть, Кличка як мера - то за його ініціативи будували. Але їх дійсно багато. тільки в тому микрорайоні, де я живу - три або чотири. Це якщо не р а х у в а т и дитячі майданчики.
   
Re: Дитячі майданчики. Львів vs. Київ

про кольори вирві око

вони потрібні саме маленьким діткам -вони привабливі і вони розвивають

тому оті паровозики, горочки, качельки, каруселькі усі мають бути яскравих різних кольорів.

і так, такі майданчики цікави саме маленьким.

для дорослих дітей вже цікавіші більш спортивні майданчики.


п.с. на багатьох фото з вирвіочними майданчиками є качеля-балансир, яка реально невдалої конструкції.

діти на ній не дуже люблять качатися, бо з-за високий підставки та качеля дуже високо піднімає дитину, а потім різко падає вниз, і дитина може не втриматися ручками і впасти, відскочити.

   
Re: Дитячі майданчики. Львів vs. Київ

а ось в стилі такого майданчику ми бачили для дітей майданчик в Данії, але там крутіше

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія