Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

РеволюціяСвідомості. Гіпотеза підтверджується. B-)

Читайте теорію революції свідомості!
[forum.pravda.com.ua]

Ось "прогнози" і попередження зроблені ще до першого побиття студентів 30.11.2013 року... B-)

Re: Революція Свідомості. Аналіз поточної ситуації [ua]
MAG [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати]
27 Nov 2013 18:10
IP/Host: ---.ip.ukrtel.net
Читач Написав:
-------------------------------------------------------
> тільки прогнозів ніхто не читав :(

Нічого. Життя змусить.
Гіпотеза тому і публікується, щоб не перелякались коли почнеться.
Маю підозри, що головні події Революції Свідомості можуть розпочатись досить скоро.
Можливо ми зараз спостерігаємо початок процесу.

Хто зрозуміє що відбувається, той не збожеволіє. [ua]

................


Революція Свідомості. Аналіз поточної ситуації [ua]
MAG [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати]
25 Nov 2013 17:03
IP/Host: ---.ip.ukrtel.net

Re: Революція Свідомості. Аналіз поточної ситуації [ua]
MAG [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати]
25 Nov 2013 17:15
IP/Host: ---.ip.ukrtel.net
Слід розглядати події в Україні в контексті загальносвітових процесів.
Україна найбільше постраждала від останніх двох Світових Воєн. Це визначається її геополітичним положенням.
Україна знаходиться в центрі глобальних світових протиріч.
Перманентна нестабільність на близькому сході, або в Центральній Азії мають значно менший влив на остаточну розкладку післяперехідних Світових Процесів, ніж ті події, які відбуваються в Україні.


Re: Революція Свідомості. Аналіз поточної ситуації [ua]
MAG [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати]
25 Nov 2013 17:18
IP/Host: ---.ip.ukrtel.net
Зараз хаос в Україні може перерости в загальносвітовий хаос.
Знаходження рішення в Україні може суттєво вплинути на вирішення загальносвітових проблем.

Re: Революція Свідомості. Аналіз поточної ситуації [ua]
MAG [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати]
25 Nov 2013 17:24
IP/Host: ---.ip.ukrtel.net
Якщо Гіпотеза вірна, то нинішні події цілком можуть означати початок Глобального Процесу, якого не очікує ніхто.
Ні опозиція, ні влада в Україні, ні Світові "лідери".
Почекаємо. Скоро все має прояснитись.


Re: Революція Свідомості. Аналіз поточної ситуації [ua]
MAG [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати]
25 Nov 2013 17:43
IP/Host: ---.ip.ukrtel.net
Якщо когось цікавить, що найімовірніше зараз відбувається, то пишіть у приват.
Поки рано виносити це на широкий загал.
Всьому свій час.




Редаговано разів: 3. Востаннє 19/04/2014 19:20 користувачем MAG.
   
Повідомлення занадто довге
   
Додаток до тексту
«Революція Свідомості.
Гіпотеза про Розум
як атрибут Матерії».


Увага! Цей текст не має ніякого фізичного змісту або обґрунтованої логіки. Можливо це гра.
*************************************************************

Гіпотеза тут:
[forum.pravda.com.ua]

В 1984 році, в період формування узагальнюючої філософської концепції, відбувались цікаві попутні події.

Основні події розгортались в жовтні-листопаді 1984 р.
За півроку до того у мене 2 місяці на практиці був студент Анатолій Юхимук. Кремезний 190 см, чорнявий. Він запам’ятався тим, що приніс мені великий ртутний високоточний барометр і горщик з кактусами. Такі собі черв’ячки. багато-багато.
Він пішов, а під кінець серпня до мене на роботу прийшов новий лаборант - кремезний 190 см, чорнявий Анатолій Яценко.
Співставимо:
Юхим-ук
Яцен-ко

Я навмисне вставив дефіс.
Цікаве співпадіння: всі літери коренів другого прізвища чітко йдуть по алфавіту після відповідних літер першого прізвища. Окрім голосної «е» яка стоїть перед «и».

Тут ніякої закономірності я не шукаю. Просто констатую співпадіння.

Я досліджував високо киплячі багатокомпонентні нафтові суміші. Для правильної розробки методології експериментальних досліджень мусив чітко розібратись з системою ідентифікації. Плутанини було море. Наприклад і досі застосовується термін псевдо речовина. Це для суміші, яку можна досліджувати методами аналогічними методам дослідження індивідуальних речовин.
Поставив собі запитання: що буде, якщо змішати дві складні суміші?
З цього все і почалося.
Деталі викладати не буду. Але основна суть: Суміш двох індивідуальних речовин досліджувати досить просто. Як А і Б. Якщо три інд.речовини – теж можна: А і Б і В, але значно складніше. А якщо складових речовин сотні?
Тут можна застосувати феноменологічний підхід: абстрагуються від індивідуального складу і вивчають якісь певні об’єкти. Нафта в відро наливається, кипить при нагріванні, має певну густину і об’єм і.т.п.
Зручно пояснити наступним чином:
Мій ідентифікатор: прізвище, ім’я, по-батькові
Маааааааааааа
Аббббббббббб
Гвввввввввввв
Якщо відкинути малі літери то ініціали складуться в МАГ –якісно інший ідентифікатор.
Фізичного змісту ідентифікатор не має, але має інформаційний зміст. Це може бути корисним.


Утворимо суміш:
МАГ і Ю (химук). Нічого не відбувається.
МАГ і Я (ценюк)
Починається потужний інформаційно-дослідницький процес.
Дивне співпадіння. Просто запам’ятаємо і більше нічого.

22.11.1984 р. я знищую всі свої записи і тут мені ( і моєму лаборанту) показують грандіозне оптичне явище – «літаючі тарілки», які дивним чином своєю формою підігрують формулі: Матерія в Русі породжує Розум (Бог отець, Бог Дух Святий, Бог Син)
Далі хвилями теорія поступово уточнюється

Проходить 20 років.
22.11.2004 року починається Майдан.
Знову починається потужний інформаційно - осмислювальний процес.
Гіпотеза детальніше досліджується, осмислюються і уточнюються.
Формулюються нові постулати.

Події на Майдані інформаційно моделюють події, відомі як гіпотеза про Кінець Світу.
Знову багато цікавих співпадінь.
Люди виходять на сцену і каються на Весь Світ, який спостерігає за подіями через Інтернет і телебачення. Фактично відбувається Суд Божий – як Суд Совісті.
«Воскресають» мертві – голосують на виборах мертві душі. А в списках проти таких стоять хрестики.

Повернемось до системи шифрування: зміщення літер по алфавіту:

Подивимось на слово АРМАГЕДОН.
Якщо приголосну «»Г» опустити до літери «Д», а голосну «Е» підняти до «А», то вийде: Армада «Дон», яка накочується на Київ (Новий Єрусалим?)
Той бій (2004) був більше духовний і виграний. Тоді було МАГ і Ю (щенко)
Схоже, що зараз нова потужніша хвиля надходить Нова формула? МАГ і Я (нукович)?

Мене це дещо бентежить, оскільки в 1984 р. за формули МАГ і Я почалося формування узагальнюючої філософської концепції.
Всі події, що відбуваються. нагадують потуги при пологах.
Почався якийсь потужний перехідний процес?
Все йде по плану?

Я не надаю вирішального значення всьому про що зараз пишу.
Але у сукупності з Гіпотезою про Розум як атрибут Матерії все дуже красиво складається струнку філософську концепцію з назвою «Наукові засади Другого пришестя Хреста (Христа?)».
Все це не має ніякого фізичного змісту і ніякої і ніякої обґрунтованої логіки, але не можу не звертати уваги на дивні співпадіння.

Всі ці словесні формули – можуть бути реальністю лише за умови, що якісь Вищі Сили ведуть з нами гру.
???????????????????
Можливо все то плоди творчої уяви. А може й ні. Дивно, що висновки схожі на реальність. Особливо про Армагедон. А якщо згадати про Зірку Полин (Чорнобиль), згадка про яку є в класичній літературі і територіально прив’язується до Київщини, то інформацію варто взяти до уваги.
Попереджений – озброєний!
Вересень 2011 р. – листопад 2012 р.
08 грудня 2013 року
Зверніть увагу на дивну схожість подій в Україні на загальне уявлення (прогноз) про т.зв. Кінець Світу:

Зло (Змій)нападе на Новий Ієрусалим (Київ?), але повстане Воїнство Христове (сили Добра) під проводом Архистратига Михаїла (скорочено АМ) і Змій (Зло) буде скинутий у пекло (сили Добра переможуть).

Реальність:

30.11.2013 р. Беркут (Сили Зла) нападає на мирних студентів (Сили Добра). Частина мітингуючих знаходить захист у Михайлівському Золотоверхому монастирі (скорочено МЗМ).
Ввечері до МЗМ сходяться тисячі людей (повстає воїнство Христове під проводом АМ. МЗМ - то оселя АМ)
01.12.2013 р. (День референдуму, який підтвердив незалежність України)
на Майдан виходять сотні тисяч (більшість з них кияни. )
08.12.2013 виходить мільйон. День підписання Біловезьких угод про розпуск СССР.
Появилось відчуття реальності можливої перемоги Сил Добра.
Якщо додати: АрмагеДон (Армада "Дон"?), то події в реалі дивним чином схожі на "класичний опис в першоджерелах" картини Кінця Світу (КС).

Згідно Гіпотези про Розум як атрибут матерії КС - то не кінець, а народження Людства (насправді перехід у новий якісний стан). А згідно з принципом суперпозиції (хвиль, подій), можна поширити це твердження на момент народження окремого Народу (добровільної консолідації через самоусвідомлення).
Саме момент народження (самоусвідомлення і становлення) Народу України ми і спостерігаємо нині.
Цей процес поки йде досить унікальним способом: за відсутності насилля зі сторони мітингуючих.
Якщо Процес завершиться мирною якісною зміною України, то Україна стане зразком застосування на практиці заповіді "Полюбіть ворогів своїх"! і прикладом того, що досягнути бажаного результату методом ЛЮБОВІ значно ефективніше ніж СИЛОВим методом.

Революція Свідомості, яка відбувається в Україні може перерости у загальносвітову РС.

Висновок:
Події в Києві, і Україні в цілому, дивним чином відповідають опису Кінця Світу.
Логічне пояснення цьому:
Це може бути, якщо Гіпотеза про Розум як атрибут Матерії є вірною і правильно описує світобудову.
А самі події, то є гра Творця зі своїм новонароджуваним Дитям (Народом України), яка ведеться для підготовки прямого контакту Дитини і Батька (батьків), який не міг бути присутнім видимо до певного часу (Друге пришестя Христа на Землю, суперцивілізації - творця життя на Землі,інше нам поки невідоме).
Ще процес не завершений. Ще є небезпека,що дитина загине при народженні і КС справді буде кінцем світу, але співпадіння Гіпотези з класичними прогнозами дають надію, що з нами Бог і тому все буде добре!
********************************************
12.12.2013
Стало зрозуміло, що нагадує дата 11.12.13:
Часто вживаний пароль доступу:
111213
В цей день відкрились ворота до ЄС Народу України (ворота Раю?).
Знову під проводом Архангела Михаїла! Згадайте дзвін з Михайлівського золотоверхого!
Дата – то Ключ від Раю?
************************************
30.12.2013

Без Революції Свідомості Реальну картину Світобудови не зрозуміти.
А вона проста: Бог і Матерія, які не можуть існувати одне без одного.
Наслідок: ми в нашому матеріальному світі маємо жити за законами цього світу і самі творити своє буття. Бог спостерігає і дуже непомітно підказує напрямок руху.
Зараз вирішальний момент. Людство має перейти в інший якісний стан: Консолідуватися. Інакше самознищиться.
Але це нормально. Це аналог народження дитини: небезпечно, але якщо по плану - то все буде добре.
Процес в Україні - то початок Глобального процесу якісної зміни Людства.
Інерційна Суспільна Свідомість має догнати рівень розвитку продуктивних сил.
Бог супроводжує цей процес. Для надійності.
З.І. Не лінуйтесь. Читайте і намагайтесь зрозуміти теорію, викладену в Гіпотезі. Допоможе не втрачати голову при особистому попаданні в дивні ситуації. А їх буде зараз дуже багато.



Редаговано разів: 1. Востаннє 16/04/2014 16:28 користувачем MAG.
   
YUGRED Написав:
-------------------------------------------------------
> глубоко...копает(с) B-)

І давно. з 1984 р. B-)

Видно там, На Верху, готували до нинішніх подій! B-)

Тепер вибір простий: Або зміна уявлень про Світобудову (Зміна Свідомості), або в *****! B-)



Редаговано разів: 1. Востаннє 16/04/2014 16:36 користувачем MAG.
   
З "Меганезії" Розова:

"Моральные принципы" и культура стала считаться особым оружием массового поражения. Сначала противника бомбят "моральными принципами" и культурой, а потом бросают в атаку пехоту и танки. Это выглядит абсурдно, но уже сто лет культура почти не используется в мирных целях.
   
Смешной ты. Сорри.

ВАЖНО ЧЕМ ВСЁ ЗАКОНЧИТСЯ ДЛЯ ТЕБЯ ЛИЧНО.
Видишь ли Реальность - это ТЫ лично, а никак не Страны.

Повторяю: ЛИЧНО ты. Зло - это Петров или Петренко, а никак не Россия или Украина. И все изгибы - это лично для тебя. А страны, майданы, Донецки - ЭТО ИНСТРУМЕНТ Реальности.
Равно как и ПРАВИТЕЛЬСТВА или ПАРТИИ.
Добро и зло в ЧЕЛОВЕКЕ.
Понимаешь? Сорри, за менторский тон. Достал ты своим загибом.
   
Бог дал 10 Заповедей Моисею, и для людей. А не для не существующей на тот момент страны Израиль. И дал Он их для тех евреев, что бродили с Моисеем.
А в них (Заповедях) и ответ, что есть Добро и что зло.
   
Всьому настає кінець. Артпідготовка "культурою" давала потрібний результат перед початком реальних бойових дій проти тіл.
Спроба нині застосувати таку "технологію" приведе до повного знищення всіх! Переможуть ТАРГАНИ! B-)

Треба змінювати свідомість хоча б для виживання. B-)
   
Led Написав:
-------------------------------------------------------
> Смешной ты. Сорри.
>
> ВАЖНО ЧЕМ ВСЁ ЗАКОНЧИТСЯ ДЛЯ ТЕБЯ ЛИЧНО.
> Видишь ли Реальность - это ТЫ лично, а никак не Страны.
>
> Повторяю: ЛИЧНО ты. Зло - это Петров или Петренко, а никак не Россия или Украина. И
> все изгибы - это лично для тебя. А страны, майданы, Донецки - ЭТО ИНСТРУМЕНТ
> Реальности.
> Равно как и ПРАВИТЕЛЬСТВА или ПАРТИИ.
> Добро и зло в ЧЕЛОВЕКЕ.
> Понимаешь? Сорри, за менторский тон. Достал ты своим загибом.

хто тут Сорри? Я? чи Ви заблукали в не ту гілку?
Якщо то до мене звернення, то я маю інші уявлення про Добро і Зло. B-)
   
"Якщо то до мене звернення, то я маю інші уявлення про Добро і Зло"

Я вижу. Сорри, я заблукав и уже свалил.
   
Led Написав:
-------------------------------------------------------
> "Якщо то до мене звернення, то я маю інші уявлення про Добро і Зло"
>
> Я вижу. Сорри, я заблукав и уже свалил.

:-B
   
DiDUS Написав:
-------------------------------------------------------
> [fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net]


Що там? не відкривається. Пише що сторінка не доступна. :S
   
МАг, это круто!

:)

http://s019.radikal.ru/i604/1206/34/b11355ed36f6.jpg
   
А!
Принцип побудови загального вигляду Спіралі Розвитку.
Принцип суперпозиції хвиль нагляно.
"Змій" - головний шлях (без катаклізмів).
Це інструмент для розуміння Світобудови. Всі суспільні процеси протікають хвилеподібно і багаторівнево. Хвилі одночано пов"язані між собою. Типу процес у суспільстві і діяльність людини.
Але то можна нарощувати до безмежності - тоді нічого не буде зрозуміло.
Якщо йти від простого до складного - тоді можа управляти своїм "плаванням" в бурхливому житейському морі.

[ua]



Редаговано разів: 2. Востаннє 17/04/2014 08:42 користувачем MAG.
   
MAG впертий ти дядько B-)

пиши чіткі інструкції, зрозумілі для простого пересічного, що робити

а то свідомість, мозок, людини незмінний тисячі років, а тут бац і революція
   
а где мы сейчас находимся?
   
straight-pin Написав:
-------------------------------------------------------
> MAG впертий ти дядько B-)
>
> пиши чіткі інструкції, зрозумілі для простого пересічного, що робити
>
> а то свідомість, мозок, людини незмінний тисячі років, а тут бац і революція


що робити?

доляри купуваты
   
Ok! Написав:
-------------------------------------------------------
> straight-pin Написав:
> -------------------------------------------------------
> > MAG впертий ти дядько B-)
> >
> > пиши чіткі інструкції, зрозумілі для простого пересічного, що робити
> >
> > а то свідомість, мозок, людини незмінний тисячі років, а тут бац і революція
>
>
> що робити?
>
> доляри купуваты

доляри то матеріальне, доляри з собою на "той світ" не забереш
а тут революція і гарантії пропонують, тільки що робити незрозуміло

чекаємо інструкцій :shuffle:
   
Ok! Написав:
-------------------------------------------------------
> а где мы сейчас находимся?

АрмагеДон наростає.
Насправді то потуги при народженні (консолідації Народу України).
Просес досить небезпечний. "Дитя" (Народ) може і загинути. Але якщо "плід дозрів" і все йде по плану, то процес має завершитись успішно.
Одной з необхідних умов успішності процесу народження (в цьому випадку) є батьківський контроль як аналог лікарської допомоги при народженні конкретної людини.
Для Народу то допомога Творця (Бога, суперцивілізації, інше, кому що зрозуміліше).
Я рекомендую використовувати єдиний ідентифікаторі: Бог.
Для уникнення плутанини в термінології.


Вихід з кризи лежить не у військовій площині, хоча наростання військового протистояння Україна-Росія має бути для перевірки зрілості Народу України і отримання права на існування і одночасно перевіряється Народ Росії - для підтвердження права на існування.
Оце так Бог вершить свій Вмщий і Праведний Суд!
[ua]
   
MAG яку релігію сповідуєш ?
   
Вихід з кризи - через усвідомлення і уміння використовувати на практиці заповідь: Полюбіть Ворогів Своїх!
Бог подарує Перемогу тому, хто краще засвоїв цю заповідь.
Поки українці демонструють краще засвоєння заповіді.

Правила поведінки для цього періоду (АрмагеДон з одночасним Судом Божим):

1.Нічого не боятись аж до готовності "душу й тіло" покласти за Україну. Цим підтверджується віра в Бога і в Його Воскресіння. Тобто в безсмертнісь Життя.
Бог допоможе уникнути Великого кровопролиття за умови достатньої зрілості народу. Незрілий народ може зчепитись в усобиці для доведення силою "хто за ПРАВДУ". Це якщо Розуму не вистачить.
Тоді буде знищення. Якщо Росія почне військові дії - теж буде знищена.

Але не хвилюйтесь! Поки все йде нормально!

2. Наслідок з п.1 - Не істерити, не поширювати пагічні чутки. Гасити небезпечну істеричну інформацію аргументами: То Бог просто перевіряє віру. Не будемо боятись - нічого страшного не станеться.
Я цим методом зрізав емоційні піки у власній сім'ї. Вже були "авторитетні" поради дітям тікати за кордон. Навіть візи шенгенські оформлені!
   
зрозуміло

в єднанні наша сила [ua]
   
straight-pin Написав:
-------------------------------------------------------
> MAG яку релігію сповідуєш ?

Я прихожанин УПЦ КП. Цю філософьку концепцію розбирав з нашими священниками років 20.
Патріарх не заперечує проти просування Гіпотези як наукової теорії. Гіпотеза не вступї у протиріччя з Християнською філософією.
Є деякі нові положення в Філософській Картині Світу. Але ж і Картина Світу теологічна суттєво змінилась з часом.



Редаговано разів: 2. Востаннє 17/04/2014 10:10 користувачем MAG.
   
straight-pin Написав:
-------------------------------------------------------
> зрозуміло
>
> в єднанні наша сила


100%

Конретно:

На руках населення поза банківською системою знаходиться до 100 Гбаксів.
Якщо б консолідувати ці кошти у формі типу акціонерне товариство, то можне було б утворити олігарха, який за своєю потужнітью переважив би всіх українських олігархів разом узятих.
Утворювати таку структуру варто на базі автоматизованої системи управління. Тут принциповими мають бути моральні якості членів правління АО.
Тай взагалі спочатку треба відновити взаємну довіру між людьми. Для цього не требазбирати гроші в одну купу. АТ має працювати з роззосередженою фінансовю базою.
Модель роботи:
Відкривається конкретни проект,далі йде "підписка на акці" (формування заявок в автоматизованій системі управління на участь в проекті на певну суму).
Після того як набереться необхідна сума заявок для старту проекта - відкривається доступ на рахунок для оплат. Кожен самостійно оплачуєз власних джерел.
Ніякої безповоротної благодійності! Вся благодійність - то від недоробок держави. Якщо АТ готове профінансувати наприклад лікування хворого, то все оформлюється як позика довгострокова державі. АТ з часом може і списати цей борг, але то його справа. Отоак має бути налагоджений реальний контроль за державою, а не на громадських засадах.
,
Десь так. B-)
   
НЕ АСИЛИЛ!
Век живи,век учись-дураком помрёшь!
B-)
   
Wolter Написав:
-------------------------------------------------------
> НЕ АСИЛИЛ!
> Век живи,век учись-дураком помрёшь!
> B-)

Маєш час і натхнення? Осилиш. Почитай поки не теорію, а Додаток. Так цікавіше буде. [ua]
   
[freejournal.biz]

Найден барельеф хуйло, которому 700 лет
Последователи "Ордена белого креста" города Генуи считают, что на землю спустился Сатана в образе президента хуйло. Они сопоставили барельеф, созданный ученым Якопо Болонским и современный портрет хуйло, утверждая, что у них абсолютное сходство.

Также они утверждают, что Яколо Болонский создал знаменитый барельеф незадолго до своей смерти, сообщив, что он ему привиделся в откровении. На барельефе изображен образ Сатаны, который пожирает души согрешивших людей. Яколо сказал, что это знамение исполнится, когда земли Италии объединятся в союз с другими государствами, чтобы жить в последствии без войн. Это будет Золотой век для всех народов населяющих эти земли. Но Сатана, нарушит этот мир своим появлением, после чего наступит последняя война Света и Тьмы, которая завершится погружением нового Сатаны на дно моря. Это будет новый Молох, утверждан он, которому будут нужні постоянніе жертвоприношения.

Detail of Satan from The Last Judgement by Jacopo da Bologna 1350
http://ec-dejavu.ru/images/d/devil_10.jpg http://photo1.ask.fm/600/500/804/1280003020-1rapla0-9g4m1g804ef0acf/preview/b24d46aa217f1bc9.jpg



Редаговано разів: 2. Востаннє 17/04/2014 17:46 користувачем MAG.
   
Все може бути, якщо Розум Атрибут Матерії.
Бог може і не такі сюрпризи влаштовувати!


B-)
   
У хуйло Україна вже була в роті. Лишалося тільки ковтнути, тому він так нервував на прес конференції після окупації Криму. Бо був люто обурений і хоче покарати українців, які не дали себе ковтнути. Дарма тужиться. Отак весь час Бог буде йому заважати. Перемога Майдану 2014 то лише демонстрація тог, хто в Домі Господар!
Бога хуйло не пересилить.

Щодо загибелі Небесної сотні.

Процеси на Землі не бувають ідеальними. Оптимальним є процес аналогічний процесу по лінії рівноваги в Термодинаміці.
Але на Майдані відбулося суттєве відхилення від безконфліктного мирного процесу. Одною з причин стала помилкова тактика боротьби.
Основним вогором було проголошено Януковича, який був лише слугою хуйло. Боротись треба було проти хуйло, а Януковича слід було закликати перейти на сторону Народу обіцяти йому захист від хуйло. Це б внесло дестабілізацію в управління процесом подавлення Народного Повстання.

Але в історії не буває: могло б.
Що сталося, те сталося.

Чому Бог допустив загибель людей?
Тому, що для нього смерті не існує. Він це знає і одразу зустрічає душі загиблих запитанням: чому переляканий? Хочеш назад на Землю - будь ласка! Але за законами гри яку Я веду - можна повернутись лише в іншому тілі і не пам'ятати, тог, що було до загибелі.

Все розвивається по спіралі. (Хвилеподібність руху)
Колись одноклітинні організми об'єднались (Консолідувались) в багатоклітинний організм, вершиною такої Консолідації є Людина.
Одноклітинні організми в нашому тілі залишились одноклітинними і живуть за законами одноклітинних організмів. Вони народжуються, хворію, вмирають, гинуть. Чи ми це відчуваємо? Щодо конкретної клітини - ні, а інтегрально - так! Через больові відчуття.
Людина створена по Образу і Подобі Бога.
Вона має матеріальне тіло, яке управляється Розумом (Мозком і нервовою системою - Богом для цього тіла)
Загибель окремої клітини не впливає на життя всього тіла. Головне щоб воно жило тоді в ньому клітини відроджуються довічно!
Звичайно на рівні Народу і Людства все схоже, але має суттєві відмінності. Клітина не має Свідомості, а тіло має!
В парі Людина Суспільство - кожна Людина має Свідомість (Розум), а Суспільна Свідомість формується взаємодією індивідульних свідомостей окремих людей.
Процес значно складніший і куди він веде нам не відомо. Поки. Гіпотеза підозрює, що таким чином Бог відроджує Самог Себе, що є запорукою вічності Життя.

Десь так. B-)

Україна живе з Богом. Вона Переможе. Нічого не бійтесь. Бог поламає всі плани хуйло. завжди в останній момент, тому, що Богу треба нас перевірити і сформувати Нову Свідомість. Його мета - Наша Консолідація, Консолідація всього Людства.

[ua]
   
Найден барельеф хуйло, которому 700 лет

Последователи "Ордена белого креста" города Генуи считают, что на землю спустился Сатана в образе президента хуйло. Они сопоставили барельеф, созданный ученым Якопо Болонским и современный портрет хуйло, утверждая, что у них абсолютное сходство.

Также они утверждают, что Яколо Болонский создал знаменитый барельеф незадолго до своей смерти, сообщив, что он ему привиделся в откровении. На барельефе изображен образ Сатаны, который пожирает души согрешивших людей. Яколо сказал, что это знамение исполнится, когда земли Италии объединятся в союз с другими государствами, чтобы жить в последствии без войн. Это будет Золотой век для всех народов населяющих эти земли. Но Сатана, нарушит этот мир своим появлением, после чего наступит последняя война Света и Тьмы, которая завершится погружением нового Сатаны на дно моря. Это будет новый Молох, утверждан он, которому будут нужні постоянніе жертвоприношения.


Detail of Satan from The Last Judgement by Jacopo da Bologna 1350
http://ec-dejavu.ru/images/d/devil_10.jpg
[freejournal.biz]
   
Субота напередодні Великодня.
Цей Великодень має стати особливим.
Бог почне проголошувати вердикти!

[ua]
   
АрмагеДон наростає. B-)

Все буде добре.
Треба лише розуміти головну вимогу моменту: Консолідація Народу України з подальшим переростанням процесу на Консолідацію Людства.
Консолідації через війну НЕ БУДЕ! Після війни забагато ображених, якщо хтось вціліє. Нині вцілити мають шанс таргани...
Або Люди, якщо будуть головою думати, а не лише шапки носити!

Баз Голови - КС! З Головою - ЦБ! B-)
   
Читайте теорію РС!

хуйло проти Бога?
Брехня проти Правди?
Ну-ну!


Готуємось до Другого Пришестя Хреста. Для початку. Потім і Ісус Христос має навідатись. B-)
   
Панове БрихГадНики - а Ви донесли по команді, що Україна готується до Другого Пришестя Хреста, а хуйло своїми діями дуже цьому сприяє?

Засипітца, котік!
Шкуру потім з вас поздирає за те, що не доповіли вчасно!

B-)
   
[ua]
   
Відповімо хуйло на спробу проковтнути Україну Другим Пришестям Хреста!

Зуби обламає! B-)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія