Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Сталь подешевшала в 12 разів з лютого 2008 по травень 2016

Сталь подешевшала в 12 разів з лютого 2008 по травень 2016
Ми більше слідкуємо за ціною на нафту. Але сама Україна продає сталь, залізну руду, зерно, олію та насіння соняшника. Купує природний газ
Тому корисно завести окрему гілку, де будуть відслідковуватись ціни на ці види сировини



Як легко побачити, з 2012-2013 років ціни на метал упали в 6 разів- це набагато більше, ніж упала нафта. Причому в 2016 році ціни спершу були максимальні ( в січні-лютому, як і в жовтні-грудні 2015 року- понад 200 бакс за тонну ), але вже в березні-травні упали до менше 100 доларів за метричну тону
   
очевидно тре торгувати виробами зі сталі
   
Природний газ, в доларах за мільйон британських термальних одиниць


Останнє редагування: 25 травня 2016 18:08:00 від S.Brandt
   
зачем вам эти цены, вы шо трейдеры?
   
зачем вам эти цены, вы шо трейдеры?
Ні
Але ж треба знати, як нас "розводять" політики
   

Natural gas   

Natural gas decreased 0.031 USD/MMBtu or 1.56% to 1.96 on Wednesday May 25 from 1.99 in the previous trading session. Natural gas lost 0.862 USD/MMBtu or 30.57 percent during the last 12 months from 2.82 USD/MMBtu in May of 2015. Historically, Natural gas reached an all time high of 15.39 in December of 2005 and a record low of 1.02 in January of 1992.
   
Ні
Але ж треба знати, як нас "розводять" політики

ааа

но многия знания - многия печали
   
Пшениця



Wheat decreased 2 USD/BU or 0.43% to 465.25 on Wednesday May 25 from 467.25 in the previous trading session. Wheat lost 25.25 USD/BU or 5.15 percent during the last 12 months from 490.50 USD/BU in May of 2015. Historically, Wheat reached an all time high of 1194.50 in February of 2008 and a record low of 192 in July of 1999.
   
Нормально також пшеничка подешевшала з 2013 року-  більше, ніж удвічі. Саме так зменшився український експорт, у доларовій масі. Бо фізично врожаї були добрі- в 2014 році навіть рекордний
   
Сталь подешевшала в 12 разів з лютого 2008 по травень 2016
Ми більше слідкуємо за ціною на нафту. Але сама Україна продає сталь, залізну руду, зерно, олію та насіння соняшника. Купує природний газ
Тому корисно завести окрему гілку, де будуть відслідковуватись ціни на ці види сировини

Показати зображення...
Як легко побачити, з 2012-2013 років ціни на метал упали в 6 разів- це набагато більше, ніж упала нафта. Причому в 2016 році ціни спершу були максимальні ( в січні-лютому, як і в жовтні-грудні 2015 року- понад 200 бакс за тонну ), але вже в березні-травні упали до менше 100 доларів за метричну тону

Глупости. Пик на заготовку в 2008 около 1000$/тн . Сейчас цена 350$/тн. Нормальная цена 500$
   
1200$ это был 1 месяц и никто по этой цене толком не брал. Это как нефть по почти 150$
   
Кукурудза- цариця полів, - теж удвічі. І теж з 2013 року:

Останнім часом правда трохи піднялась:


Corn increased 21.25 USD/BU or 5.57% to 402.75 on Wednesday May 25 from 381.50 in the previous trading session. Corn gained 60.25 USD/BU or 17.59 percent during the last 12 months from 342.50 USD/BU in May of 2015. Historically, Corn reached an all time high of 849 in August of 2012 and a record low of 22.90 in November of 1932.
   
Глупости. Пик на заготовку в 2008 около 1000$/тн . Сейчас цена 350$/тн. Нормальная цена 500$

я лінк дав. Знайди інший, щоб не бути голословним
Згідно картинки з сайту, зараз ціна порядку 100 $/тн, навіть менше
   
Примітивні технології доступні всім - тому й несерйозні сподівання, що на с/г продукції можна кудись вирватись. "Світове село" - евфемістична назва для ІІІ-го світу.
   
Steel lost 220 USD/MT or 70.97 percent during the last 12 months from 310 USD/MT in May of 2015. Historically, Steel reached an all time high of 1265 in June of 2008 and a record low of 90 in March of 2016.
   
Отже, почуєте ще раз про зраду в економіці від зрадофіла- можете сміливо плювати йому в очі. Це ринок, а не зрада
   
я лінк дав. Знайди інший, щоб не бути голословним
Згідно картинки з сайту, зараз ціна порядку 100 $/тн, навіть менше

Херня твой линк  я эти цены каждый день мониторю. На FOB Black Sea цена сейчас 350$.
   
Historically, Steel reached an all time high of 1265 in June of 2008 and a record low of 90 in March of 2016.
Ось вам і вся різниця між урядуваннями Юлі-цяці і Петі-каки. І в Юлі ще ж війни не було "на руках".
   
Примітивні технології доступні всім - тому й несерйозні сподівання, що на с/г продукції можна кудись вирватись. "Світове село" - евфемістична назва для ІІІ-го світу.

В тім то й річ, що падіння цін на сировину є об'єктивним побічним ефектом прийдешньої 4-ої Промислової Революції
Інакше Ви Штучний Інтелект не продасте- щось мусить подешевшати, щоб відбувсь перерозподіл фінансових потоків
   
Херня твой линк  я эти цены каждый день мониторю. На FOB Black Sea цена сейчас 350$.

я лінк просив, а не шаманські заяви робити для тупорилих членів племені
   
Все сырьевые рынки упали.
Было бы классно если бы падала только нефть, а металлы и продовольствие росли, но так не бывает.
   
Ось вам і вся різниця між урядуваннями Юлі-цяці і Петі-каки. І в Юлі ще ж війни не було "на руках".

Мені от теж цікаво- ну скинули б вони Порошенка достроково за допомогою "3-го Майдану" і що? Одразу світові ціни помінялись би від чергової революції в країні з часткою в світовому експорті нуль цілих, хер десятих ?
   
Цена на экспортируемую из стран СНГ заготовку снова снизилась за прошедшую неделю на фоне слабой торговой активности. Материал подешевел на 45-50 долл./тонн, передает MetalTorg.Ru со ссылкой на Steel First.

Ресурс отмечает, что рынок описывается трейдерами как "мертвый"."Покупатели ждут, что турки начнут закупать лом", – отметил один из участников рынка.

По состоянию на 23 мая цена заготовки составила 340-360 долл./тонн fob Черное море по сравнению с 390-405 долл./тонн на предыдущей неделе. Предлагается материал по цене 375-380 долл./тонн fob Одесса. В Новороссийске заготовка из РФ предлагается по цене 360-370 долл./тонн.

По мнению источников Steel First, цена 360 долл./тонн не имеет здесь шансов стать ценой сделок, ввиду наличия дешевого материала из Китая. "Если текущая ситуация на китайском и турецком внутренних рынках сохранится, на новой неделе мы снова не увидим сделок на поставку заготовки из СНГ", – заявил один из источников.
   
я лінк просив, а не шаманські заяви робити для тупорилих членів племені

Пипец. Я живу в этом рынке. То что ты постишь это котировка LME Steel Billet которая не имеет никакого отношения к реальным ценам. Я же тебе говорю о ценах, по которым идут реальные продажи.
   
Самый авторитетный источник цен на сталь это Platts и Metal Bulletin. Но там вся инфа платная и я не могу скринить ее.

Останнє редагування: 25 травня 2016 18:50:19 від Alezka
   
Лом стоит больше 200$, а тут рассказывают про сталь по 90$. Готовы купить хоть миллион тонн на любом базисе по 150$
   
а скільки зараз коштує прокат ст 3 в україні в роздріб?
   
дешевий метал свідчить про спад виробництв і економік
   
 После падения китайской заготовки до $295-305/т FOB Китай, поставщики СНГ скорректировали предложения для отгрузки в июле до $350-370/т FOB ЧМ. После просадки на $7/т за день, Platts оценил заготовку на уровне $350/т FOB ЧМ 24 мая. Также, покупатели на рынке Черного моря столкнулись с увеличением разницы в ценах на рулоны из Китая и СНГ. Китайские котировки на г/к рулоны достигали даже $360/т FOB Китай для отгрузки в июле, а котировки СНГ были озвучены на уровне $450-465/т FOB ЧМ. Оценка Platts для г/к и х/к рулонов просела на $10/т д/д, до $445-450/т FOB ЧМ и $ 505-510/т FOB соответственно.
   
а скільки зараз коштує прокат ст 3 в україні в роздріб?

Все зависит от объёма. От 10 до 12 тыс. грн/тн без НДС
   
дешевий метал свідчить про спад виробництв і економік
Та не факт...
Точно так же можно экстраполировать, что падение цен на зерновые, вызвала убыль населения планеты...
   
В мире избыточные сталеплавильные мощности. Сейчас работает примерно 70-75%. Только цены начинают идти в рост, сразу же включаются простаивающие мощности и цена идет вниз
   
Все зависит от объёма. От 10 до 12 тыс. грн/тн без НДС


от ти тіпа дока по стальному ринку в україні

а скажи ка - чому ми не випускаємо нєржу. ніяку. для своїх виробів я купую нєржу і вона вся італійська або китайська. що заважає нам виробляти нерж прокат.

і взагалі - коли закупав у вас метал на будівництво - сотні тон,  а потім ви минулого року завезли партію металу з білорусі - то ваш метінвестівська арматура порівняно з білоруською - тоїж марки і сорту - була лайном

шозах?
   
купував з баз і з броварів і з вишневого
   
Почому зараз прокат вроздріб? В 2009му здається брав арматуру  3000 за тону. В 2011 7500. Сорі, побачив

Останнє редагування: 25 травня 2016 19:46:01 від alejandro
   
Пипец. Я живу в этом рынке. То что ты постишь это котировка LME Steel Billet которая не имеет никакого отношения к реальным ценам. Я же тебе говорю о ценах, по которым идут реальные продажи.

Я знаю , що  то The London Metal Exchange (LME) ціни, й те, що ти живеш в цьому бізнесі. Але не всім зрозуміло, чому це не має жодного стосунку до реальних цін ( хоча б у відносних одиницях )
Поясни загалу
А заодно, будь добрий, поясни такий термін: crude steel
   
а, знайшов
"перша твердотільна фаза після виплавки, придатна для подальшої обробки, синонім: сталь-сирець"
   
Пипец. Я живу в этом рынке. То что ты постишь это котировка LME Steel Billet которая не имеет никакого отношения к реальным ценам. Я же тебе говорю о ценах, по которым идут реальные продажи.

Billet- це заготівка до  155mm x 155mm . А я писав про сирець, та ще й на Лондонській біржі, а не в якомусь СНД портова ціна

Цитата: Арселор-Міттал словник:
Billet

A semi-finished steel product with a square cross section up to 155mm x 155mm. This product is either rolled or continuously cast and is then transformed by rolling to obtain finished products like wire rod, merchant bars and other sections. The range of semi-finished products above 155 mm x 155 mm are called blooms.
   
А ціна на сталь-сирець  на Лондонській біржі саме така:

 Steel    
Steel
   90.00    0.00    0.00 %    0.0 %    0.0 %    -71.0 %    May/24    

До чого тут заготівки по 350 бакс за тонну?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія