Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ви ще жалієтесь на ціни в Україні? Порівняйте з Єгиптом.

Всі фотки клікабельні.
Ціни актуальні. В гривні - всі цифри множте на 3.

Зауважте, що рівень з/п там набагато нижчий і рівень життя також. Але переважна більшість місцевих, не зважаючи на це, доброзичлива та позбавлена агресії.

Українських продуктів не знайшов. Навіть канхфєток ;)  Дивно. Принаймні на молочку, солодощі наші товари склали б добру конкуренцію.

Не сфоткав сігарети. Ціна - рівно втричі дорожча від нас.




































   
Це супермаркет Senzo Mall. Типовий торгівельний центр із мркетом всередині, та бутіками навколо.
   
Мені полегшало.
   
олия у нас ровно в такую же цену
   
там торгуватися всюди можна .... але ну його нах такий відпочинок
   
   Подивись  середній  заробіток  та  соц  виплату  там  і  в нас .
   
Иными словами, есть еще куда повышать цены и тарифы, не меняя зарплаты  :diablo:
   
им на сапоги  не  надо  тратиться...  и  свежие овощи  круглый  год  за  копейки...  ;)
   
Для повноти картини - в Єгипті тепло (немає потреби в опаленні) і мізерні комунальні платежі, зокрема - газ.
   
   Подивись  середній  заробіток  та  соц  виплату  там  і  в нас .

Не в тому справа. Інші приоритети і цінності. В них - здоров"я та освіта, в нас "дешеві автівки".
А рівень доходів, як я зауважив, там  нижче.
   
1 доллар США (USD) равняется 7.93 египетский фунт (EGP)
пачка чая 1,5 долара
   
Сравнение по меньшей мере некоректно хотя бы потому, что кажись еще года 3 назад (в цифре не уверен), ихние фунты по курсу гривны были 1=1. Было очень удобно считать на отдыхе. Так что тут скорее наша покупательская способность упала в 3 раза по сравнению с египтянами.
   
Молоко і яйця чомусь не в холодильнику... ;o
   
Для повноти картини - в Єгипті тепло (немає потреби в опаленні) і мізерні комунальні платежі, зокрема - газ.

Щодо комуналки, я б не сказав. Опалення так, немає, але плата за саме житло (тобто т.з. обслуговання) перекриває цю різницю..

 Ви не повіріте, але там багато автівок переводять на газ.
   
   Подивись  середній  заробіток  та  соц  виплату  там  і  в нас .

Я трошки поїздив по звичайних містах і селах Єгипту. Такого бідного життя в людей більше ніде в світі не бачив. Половина населення живе в глиняних трущобах без дахів і спить разом з худющими коровами.

Який ще середній заробіток і соцвиплати там?
   
Сравнение по меньшей мере некоректно хотя бы потому, что кажись еще года 3 назад (в цифре не уверен), ихние фунты по курсу гривны были 1=1. Было очень удобно считать на отдыхе. Так что тут скорее наша покупательская способность упала в 3 раза по сравнению с египтянами.

Ні, не зовсім. 3 роки тому гривня булла 8, фунт десь 6,5-7.
   
им на сапоги  не  надо  тратиться...  и  свежие овощи  круглый  год  за  копейки...  ;)

ні.
   
Щодо комуналки. В Каїрі бачив багато "самобудів"-багатоповерхівок, які (принаймні за словами гіда) взагалі ні за що не платять.
   
тока там значительно теплее
   
олия у нас ровно в такую же цену
Показати зображення...

Масло так. М"ясо втричі, тверді сири в 2,5, молочка в 1,5-2.
   
Средняя зарплата в Египте - около 8000 фунтов.
   
Средняя зарплата в Египте - около 8000 фунтов.

????????????? ;o
   
а правда шо там бензин по 10 центів ?
   
Average and Median Monthly Salary Comparison in Egypt
 Maximum: 100,000 EGP   
 
 Average: 8,387 EGP   
 
 Median: 5,700 EGP   
 
 Minimum: 750 EGP   
 

http://www.salaryexplorer.com/salary-survey.php?loc=64&loctype=1
   
Ні, не зовсім. 3 роки тому гривня булла 8, фунт десь 6,5-7.
Ну где-то так, я ж говорю, что точно уже не помню, но сути сказанного это не меняет. А сейчас 1 фунт стоит почти 3 гривны.
   
Газ в Єгипті власний і для населення дуже дешевий.
   
Ну где-то так, я ж говорю, что точно уже не помню, но сути сказанного это не меняет. А сейчас 1 фунт стоит почти 3 гривны.

То в них середня платня 24 000 гривень ?

 
   
То в них середня платня 24 000 гривень ?

ні
   
відняти вартість теплих речей на сім"ю , та вартість опалення на сезон, поставити ціну бензину як в єгипті та ці ціни будуть казкою
   
Щодо комуналки. В Каїрі бачив багато "самобудів"-багатоповерхівок, які (принаймні за словами гіда) взагалі ні за що не платять.
они строят дом,в несколько этажей,а типа крышу не заканчивают.получае тся недострой,не введенный в эксплуатацию,вот и профит
   
Ну що ж...
якщо не другою Францією, то хоч другим Єгиптом,
міняємо курс - Україна-другий Єгипет   X(
   
То в них середня платня 24 000 гривень ?

Да нет конечно. Их просто реально  слишком дохрена, а территории пригодной для жизни там процентов 20%.  Не могут же все пристроиться в туристическую сферу,  вот и нищета там почище нашего (хотя мы походу их "догоняем"). Арабский мир он вообще такой сплошной "город контрастов", что я бы даже не сравнивал особо.
   
э невелика проблема, в Эгипті нема зими.  :D А найбільш тепла одежа - літный светер  :D  Ну і середня зарплатня зараз більша ніж в Уркаіні
   
Да нет конечно. Их просто реально  слишком дохрена, а территории пригодной для жизни там процентов 20%.  Не могут же все пристроиться в туристическую сферу,  вот и нищета там почище нашего (хотя мы походу их "догоняем"). Арабский мир он вообще такой сплошной "город контрастов", что я бы даже не сравнивал особо.
канал дає 10 млрд долярів у рік
   
ні

Так ось же статистика. А ваша яка ?

Average and Median Monthly Salary Comparison in Egypt
 Maximum: 100,000 EGP   
 
 Average: 8,387 EGP   
 
 Median: 5,700 EGP   
 
 Minimum: 750 EGP   
 

http://www.salaryexplorer.com/salary-survey.php?loc=64&loctype=1

У них навіть мінімальна якщо перемножити на 3 як   в нас середня.
А середня 24 000 гривень.  А медіанна 17 000.

Там на сайті є по галузях розбивка. Дійсно розмах великий.
Але ще раз кажу. Їх мінімальна , то наша середня.

   
Так що, авторе,  ви повз каси. Не можна дивитись тільки на ціни.
Все в комплексі з платнею.
   
они строят дом,в несколько этажей,а типа крышу не заканчивают.получае тся недострой,не введенный в эксплуатацию,вот и профит
трохи не так. якщо нема даху, то за цей поверх не платять податок з житла . там він розраховується з кількості поверхів під дахом

Останнє редагування: 19 жовтня 2015 11:57:38 від А.Сурженко
   
канал дає 10 млрд долярів у рік
Ну и что? Если верить вики, то их там больше 85 миллионов чел., а "Около 96 % территории страны занимают пустыни", что как бы создает некоторые дополнительные трудности.
   
Так що, авторе,  ви повз каси. Не можна дивитись тільки на ціни.
Все в комплексі з платнею.

Чому? Навпаки. Я надав об"єктивні дані щодо цін. Якщо можете доповнити пост своїми даними щодо з/п, комуналки та ін., прошу.
   
Да нет конечно. Их просто реально  слишком дохрена, а территории пригодной для жизни там процентов 20%.  Не могут же все пристроиться в туристическую сферу,  вот и нищета там почище нашего (хотя мы походу их "догоняем"). Арабский мир он вообще такой сплошной "город контрастов", что я бы даже не сравнивал особо.

Це лише третя статя доходів Єгипта.

1. Суец.
2. Нафта+газ.
3. Туризм.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія