Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Бяреза таки да .......

Бяреза таки да .......

Volodymyr Boyko

Колишній речник «Правого сектору», а нині – народний депутат України Борислав Береза, виявився звичайним аферистом, відносно якого Головне слідче управління Генеральної прокуратури України наразі розслідує кримінальне провадження №42015000000000972 відкрите 27.05.2015 за ознаками ч.1 і ч.4 ст. 358 КК України – виготовлення та використання завідомо підробленого документа.

Раніше цей символ національно-визвольного руху (а ким ще може бути офіційний представник «Правого сектору», який балотувався від імені цієї партії на минулорічних парламентських виборах?) носив прізвище Бляхер і був громадянином Ізраїлю. Повернувшись до України, Бляхер змінив прізвище, але від ізраїльського паспорта не відмовився, розуміючи, що він йому знадобиться на випадок, якщо доведеться переховуватись від кримінального переслідування.

Здається, цей випадок настав. За посиланням – ухвала судді Печерського районного суду м.Києва про надання згоди слідчому Генпрокуратури на доступ до документів, що зберігаються в Інституті післядипломної освіти Київського національного університету ім. Тараса Шевченко. Йдеться про перевірку справжності диплома, копію якого Береза надав у Апарат Верховної Ради України.

http://reyestr.court.gov.ua/Review/50362169

За наявною інформацією, у ході кримінального провадження №42015000000000972 було встановлено, що народний депутат України Борислав Береза користується фальшивим дипломом серії ЛТ ВЕ № 503758 від 30 червня 2000 року про закінчення Київського національного економічного університету з відзнакою. Але Шокін не поспішає вносити у Верховну Раду України подання про надання згоди на притягнення Берези до кримінальної відповідальності. Натомість цей факт Адміністрація Президента використовує для шантажу Берези з метою набрати достатню кількість голосів народних депутатів для внесення змін до Конституції України щодо надання особливого статусу окупованим територіям.

Слава Україні!
   
Re: Бяреза таки да .......

Шокинд таки доведет нашего гетьмана до каштана .....
   
Re: Бяреза таки да .......

Бля хер ....дал же Боженька хвамилию ....  :facepalm:
   
Re: Бяреза таки да .......

Мене тільки одне дивує. Як такі як цей Борислав так швидко стають депутатами ?
Це ж який "соціальний " ліфт треба мати .
Хто його в сраку на гору випихнува з такою швидкістю ? Цього ж хлопа ніхто не знав
і  я так розумію і в Україні він не жив. А тут х.як і депутат..
   
Re: Бяреза таки да .......

Бля хер ....дал же Боженька хвамилию ....  :facepalm:

бляха мухер
   
Re: Бяреза таки да .......

З тим Бляхером повинні були розібратись виборці, за допомогою журналюг

А вони вуха розвісили і наобирали в Раду пройдисвітів!

Тепер те лайно витряхать з "еліти" буде довго і дорого.

Самі себе випороли, тупі Буратіни :X

ХТО НА ФУПі голосував за Боруха Бляхера?

Зізнавайтесь!

Вся Троєщина за нього голосила!
   
Re: Бяреза таки да .......

О боже мой ! И ты брут продался большевикам ?
   
Re: Бяреза таки да .......

Мене тільки одне дивує. Як такі як цей Борислав так швидко стають депутатами ?
Це ж який "соціальний " ліфт треба мати .
Хто його в сраку на гору випихнува з такою швидкістю ? Цього ж хлопа ніхто не знав
і  я так розумію і в Україні він не жив. А тут х.як і депутат..

1 патриот ярош

2 патриот коломойский

ну и еврейская община
   
Re: Бяреза таки да .......

Бля хер ....дал же Боженька хвамилию ....  :facepalm:

Ярош не знав?  :gigi:

   
Re: Бяреза таки да .......

та у нього по морде лица выдно шо фрукт ще тот  :weep:
   
Re: Бяреза таки да .......

Безвідносно до постаті Берези... чи не Берези... Я не бачу логіку у

" За посиланням – ухвала судді Печерського районного суду м.Києва про надання згоди слідчому Генпрокуратури на доступ до документів, що зберігаються в Інституті післядипломної освіти Київського національного університету ім. Тараса Шевченко. "

та

"користується фальшивим дипломом серії ЛТ ВЕ № 503758 від 30 червня 2000 року про закінчення Київського національного економічного університету"

Це дві різні установи

Київський національний університет імені Тараса Шевченка


Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана
   
Re: Бяреза таки да .......

1 патриот ярош

2 патриот коломойский

ну и еврейская община

Десь так, и да, это таки показатель что электорат тупое быдло.
   
Re: Бяреза таки да .......

Ярош не знав?  :gigi:

Показати зображення...

типа ярош другой
   
Re: Бяреза таки да .......

Всі висралися?
А тепер подивіться на справи людини, хтось з вас зробив більше для Київа?
 Чи не вчора ви йому всі симпотизували?
 Чи не ви волали: дайош активних Киян?!
 То що змінилося? Ну жила декілька років людина в Ізраїлі, подивилась як працює устрій держави, чи ви антисемити?
До речі головною думкою автора є саме прив'язка до Ізраїлю. А диплом дійсний чи не дійсний то як перевірити? Може і мій диплом лівий, хто знає як його перевірити? Мені здається, ні я впевнений, що береза чесна людина котра прийшла змінити Київ на краще.
   
Re: Бяреза таки да .......

Десь так, и да, это таки показатель что электорат тупое быдло.

пресса бляди

как и нова чесна влада
   
Re: Бяреза таки да .......

Мене тільки одне дивує. Як такі як цей Борислав так швидко стають депутатами ?
Це ж який "соціальний " ліфт треба мати .
Хто його в сраку на гору випихнува з такою швидкістю ? Цього ж хлопа ніхто не знав
і  я так розумію і в Україні він не жив. А тут х.як і депутат..

Да тут ничего удивительного .... правосеки вместе с поддержкой от Бени получили в комплекте и Березу .....
   
Re: Бяреза таки да .......

Всі висралися?
А тепер подивіться на справи людини, хтось з вас зробив більше для Київа?
 Чи не вчора ви йому всі симпотизували?
 Чи не ви волали: дайош активних Киян?!
 То що змінилося? Ну жила декілька років людина в Ізраїлі, подивилась як працює устрій держави, чи ви антисемити?
До речі головною думкою автора є саме прив'язка до Ізраїлю. А диплом дійсний чи не дійсний то як перевірити? Може і мій диплом лівий, хто знає як його перевірити? Мені здається, ні я впевнений, що береза чесна людина котра прийшла змінити Київ на краще.

 :facepalm1:

Что он там в вр для троещины сделал? Я изначально скептическ на этого чела смотрел.
   
Re: Бяреза таки да .......

Борислав Береза НІКОЛИ не приховував що є євреєм.
На відміну від декого.
   
Re: Бяреза таки да .......

Всі висралися?
А тепер подивіться на справи людини, хтось з вас зробив більше для Київа?
 Чи не вчора ви йому всі симпотизували?
 Чи не ви волали: дайош активних Киян?!
 То що змінилося? Ну жила декілька років людина в Ізраїлі, подивилась як працює устрій держави, чи ви антисемити?
До речі головною думкою автора є саме прив'язка до Ізраїлю. А диплом дійсний чи не дійсний то як перевірити? Може і мій диплом лівий, хто знає як його перевірити? Мені здається, ні я впевнений, що береза чесна людина котра прийшла змінити Київ на краще.

береза - это остап бендер

который тоже был еврей кстати

и тоже как и береза уклонился от военной службы
   
Re: Бяреза таки да .......

Борислав Береза НІКОЛИ не приховував що є євреєм.
На відміну від декого.

Евреем бути солідно, бо евреї один одному допомогають, а укри як собаки один одного їдять.
   
Re: Бяреза таки да .......

Да тут ничего удивительного .... правосеки вместе с поддержкой от Бени получили в комплекте и Березу .....

Типу смотрящій ?
   
Re: Бяреза таки да .......

береза - это остап бендер

который тоже был еврей кстати

и тоже как и береза уклонился от военной службы

береза повернувся в Україну? Повернувся. А міг би в Тель- Авіві питик аву та дивитись як рвуть державу. За це йому повага моя.
   
Re: Бяреза таки да .......

Борислав Береза НІКОЛИ не приховував що є євреєм.
На відміну від декого.

а зачем тогда из баруха бляхера переписалася бориславом березой?
   
Re: Бяреза таки да .......

Типу смотрящій ?

типа того .... он был в курсе всего что варится внутри ПС ....
   
Re: Бяреза таки да .......

береза повернувся в Україну? Повернувся. А міг би в Тель- Авіві питик аву та дивитись як рвуть державу. За це йому повага моя.

нет не мог

в израиле нет такого простора для аферистов и в армии надо служить
   
Re: Бяреза таки да .......

Евреем бути солідно, бо евреї один одному допомогають, а укри як собаки один одного їдять.

береза вспыл уже как участник организованной еврейской преступности
   
Re: Бяреза таки да .......

   
Re: Бяреза таки да .......

Борислав Береза НІКОЛИ не приховував що є євреєм.
На відміну від декого.

никто ему не тычит национальность .... вопрос в паленном дипломе и втором паспорте ....и пшонке который все это покрывает что бы ап держала этого березу или кто он там за вымя ....
   
Re: Бяреза таки да .......

Надо признать что Береза честно отработал отработал на правый сектор
   
Re: Бяреза таки да .......

   
Re: Бяреза таки да .......

нет не мог

в израиле нет такого простора для аферистов и в армии надо служить
Ти мені будеш розповідати про Ізраїль?  :facepalm1: Давай краще доводь, що укри як собаки рвуть один одного як тільки москва дає команду рвати.
   
Re: Бяреза таки да .......

Надо признать что Береза честно отработал отработал на правый сектор

это правый сектор отработал на березу
   
Re: Бяреза таки да .......

береза повернувся в Україну? Повернувся. А міг би в Тель- Авіві питик аву та дивитись як рвуть державу. За це йому повага моя.

А можна мені в Їзраіль і зразу депутатом ? Я теж так хочу.
   
Re: Бяреза таки да .......

А можна мені в Їзраіль і зразу депутатом ? Я теж так хочу.
Скатертью дорога, безвізовий режим з державою Ізраїль. Чи на березі світ клином зійшовся?
   
Re: Бяреза таки да .......

Ти мені будеш розповідати про Ізраїль?  :facepalm1: Давай краще доводь, що укри як собаки рвуть один одного як тільки москва дає команду рвати.

еще раз говорю - бляхеру в израиле не хер было шо ловить

потому он оттуда уехал - стричь вышиватных баранов

пока получается отлично
   
Re: Бяреза таки да .......

Всі бажаючі побути бориславом Березою, повідомляю : з ДЕРЖАВОЮ ІЗРАЇЛЬ безвізовий режим з 2011 року. Квиток 300 доларів і ви на святій землі. В чому проблема?
   
Re: Бяреза таки да .......

Скатертью дорога, безвізовий режим з державою Ізраїль. Чи на березі світ клином зійшовся?

на бляхерах надо ломать биты и колья

об их собачьи головы и хребты
   
Re: Бяреза таки да .......

Всі бажаючі побути бориславом Березою, повідомляю : з ДЕРЖАВОЮ ІЗРАЇЛЬ безвізовий режим з 2011 року. Квиток 300 доларів і ви на святій землі. В чому проблема?

ну пусть бляхер и валит отсюда вместе се всей общиной, которая заводы ворует
   
Re: Бяреза таки да .......

еще раз говорю - бляхеру в израиле не хер было шо ловить

потому он оттуда уехал - стричь вышиватных баранов

пока получается отлично

Класно бути шакалом на підтанцовці у російських ворогів партіотів уКраїни? Ти поживи з Ізраїлі 5 років, повернись в Україну а потім будеш тут розповідати про еврейський заговір. Ні. Ти будеш сидіти в Україні і шкодити своїм цинічним мозком і ні копійчини не даси на війну, ані побачиш що нападки на Березу то московські технології передвиборчі. Фу пес! Фу! У будкунах!
   
Re: Бяреза таки да .......

Уважаемые Гавнометчики!
А кто то инфу проверял?
А кто нибудь в документе по ссылке фамилию Березы нашел?


Останнє редагування: 16 жовтня 2015 16:20:31 від ЮАР
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія