Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Знакомьтесь: Марк Фейгин, наемник "Сербской народной республики"

Она же Республика Сербская в составе Боснии и Герцеговины, под военно-политическим руководством военных преступников Радована Караджича и Ратко Младича. Ну и адвокат Надежды Савченко нынче.




Ну тот, который вместе с Гиркиным воевал.


   
Служил снайпером, но на вопрос о том, приходилось ли убивать, отвечает уклончиво. "Лучше мы это не будем обсуждать... Но это была полноценная война, я кидал гранаты, у нас был на двоих миномет, винтовки. Там не бывает так, что ты только своим видом врага пугаешь. Позиции находились в ста метрах друг от друга", - нехотя добавляет Фейгин.
   
Текс.,цікавий поворот подій.
   
А к яких роках він брав участь у тих подіях?
   
от сука.
а в Вікі нічого нема, зате по пошуку знаходиться його перебування в Югославії.
   
хаха, хтось думав, що в цьому процесі виділять негебешного адвоката   :-o
   
то что ей дали адвоката котрий проебал все громкие дела тоже момент
   
Ахренеть....просто нет слов...
я-то надеялась, что это респектабельный еврейский адвокат...
 :suicide2:
Может, фейк ??
   
Ахренеть....просто нет слов...
я-то надеялась, что это респектабельный еврейский адвокат...
 :suicide2:
Может, фейк ??

Всё может быть...но Пуссек он тоже защищал и так же удачно...Хотя мне кажется что в российском суде адвокаты это атавизмы от которых вскоре избавятся
   
а что значит ей выдилили? за него ж кто-то нехилое бабло платит.. я чет думал что это через Беню по еврейской линии
   
Ахренеть....просто нет слов...
я-то надеялась, что это респектабельный еврейский адвокат...
 :suicide2:
Может, фейк ??
та нє, уже несколько лет инфе про Югославию.
   
а что значит ей выдилили? за него ж кто-то нехилое бабло платит.. я чет думал что это через Беню по еврейской линии

все покрито мороком
ось як розповідає інший адвокат

Фейгин предложил своим знакомым украинским правозащитникам связать его с родственниками Савченко. Мы подписали с ними соглашение. Савченко могла не согласиться, но она согласилась — чем-то мы ей понравились.
http://rus.delfi.ee/projects/opinion/cel-chtoby-prigovor-osvistali-pochemu-znatok-ilya-novikov-stal-advokatom-nadezhdy-savchenko?id=72228355&page=2

я не вірю ані хвилини, щоби кремль допустив в ЦЬОМУ процесі участь непідконтрольного йому адвоката
в сучасних умовах це просто неможливо
   
все покрито мороком
ось як розповідає інший адвокат

Фейгин предложил своим знакомым украинским правозащитникам связать его с родственниками Савченко. Мы подписали с ними соглашение. Савченко могла не согласиться, но она согласилась — чем-то мы ей понравились.
http://rus.delfi.ee/projects/opinion/cel-chtoby-prigovor-osvistali-pochemu-znatok-ilya-novikov-stal-advokatom-nadezhdy-savchenko?id=72228355&page=2

я не вірю ані хвилини, щоби кремль допустив в ЦЬОМУ процесі участь непідконтрольного йому адвоката
в сучасних умовах це просто неможливо
как это ?
кто платит, тот и нанимает.
отклонят одного авокадо  в суде, нанимают другого.
   
может поменял точку зрения, вот Невзоров же поменял.
   
Смешные вы

Как будто от адвоката там хоть что-то зависит
   
да хер с этим гэбнявым жидком, наш МинЮст чего не шевелится?
почему не идут параллельные судебные процессы в Украине в защиту и Нади и Сенцова?
вся доказательная база хуйлостанцев против наших - дутая, почему украинские адвокаты её не разъебут? 8-:
и когда уже наконец-то будет суд над этими "заблудившимися" руссопидорами-убийцами?
 
   
Смешные вы

Как будто от адвоката там хоть что-то зависит

Действительно.

Так же, как обвиняют Медведчука (адвоката Стуса) в том, что посадили Стуса. Да это было бы при любом адвокате.
   
Действительно.

Так же, как обвиняют Медведчука (адвоката Стуса) в том, что посадили Стуса. Да это было бы при любом адвокате.

Почитайте тут про Фейгина и его войну на Балканах:

http://vaga-land.livejournal.com/602859.html

Цитувати
Увидев его запись о том, как он воевал в Югославии,   balkan_fan решил, что нашел нового свидетеля тех событий, и стал задавать ему вопросы.  Реакцией Фейгина он был несколько обескуражен, и позже написал в своем журнале:

 «В ответ на мою просьбу ее автор прислал мне несколько документов, которые вроде бы подтверждают его пребывание на территории РСК и РС.  При этом он не ответил ни на один конкретный вопрос: не назвал ни номер бригады и корпуса в СВК, ни фамилию командующего своей бригадой в ВРС.  Бригаду, кстати, он перепутал.  Он пишет про батальон во 2-й Романийской бригаде, а этот батальон был в Вогошчанской.  Вопросы свои я продублировал у него в ЖЖ, откуда он их несколько раз потер, не удосужившись ответить.  Потом запретил отправлять ему сообщения и заблокировал мне возможность писать комментарии.
 В итоге я написал ветерану боевых действий под Сараево, который ответил, что не помнит такого добровольца в той бригаде.  Он также сообщил, что связался с командующим Вогошчанской бригадой полковником Й., и, по его словам, тот его тоже не помнит.
 Если я не прав и автор той записи действительно принимал участие в боевых действиях в бывшей Югославии, то приношу ему свои извинения.  Однако все вышеперечисленные факты, как и нежелание ответить хотя бы на один из моих вполне нейтральных вопросов, заставляют думать об обратном ».
 http://balkan-fan.livejournal.com/3 4923.html
 В комментариях   balkan_fan добавил: "Один из ветеранов мне сказал примерно следующее:« Он, скорее всего, приехал в качестве журналиста, сфотографировался и уехал обратно ... ».

   
Варто апнути гілку

Вчора фейгін своїми маланськими заходами штовхав люсьєна щоб той коментував версії про "херсонський договорняк"

Нас спрашівают
Мі должни знать
Луччє абсудіть
Мі не далжні скрівать

Варто визнати що люсєн не повівся на ті 7-40 заманухи
Але і не запитав прямо в лоб "адвоката"
Кто спрашіваєт
Может фсб?
))

На фотах
Сербський "снайпер"
Травень червень 1993го
Сербська Країна в БіГ
Підрозділи під орудою злочинця  младіча   
Саме в цей час там всім відомий тепер гіркін

Пох чи марк адвокат чи снайпер
Але підзакрити пистак йому варто











   
Нахер вы это все гавно тащите? Это гэбэшный Венедиктов стал обвинять Фейгина в том что он стукач. Какое кгб в 93 году? Оно под шконкой сидело и невысовывалось. Человек может менять взгляды за жизнь и эволюция это нормально.
Фейгин открыто призывает к силовой смене режима и смертной казни хуйла. Он в расстрельном списке ФСБ.
Да, и выиграть суды у хуйловской системы НЕВОЗМОЖНО В ПРИНЦИПЕ.
   
я-то надеялась, что это респектабельный еврейский адвокат...

а то якийсь шлімазл  :weep:
   
а я - вірю!
Кролєг Яценюк же воював у Чечні разом з дудаєвим. Чи з кадировим? коротше - був ніїпацо яким бойовиком і вбивцею. І фоточки були. І документи. І свідків повна дупа. І навіть судовий процес у якомусь митіщінському суді на кацапії. Забули вже, чи шо?
І фейгін теж може, ЛЕГКО!

зі. блєт... :facepalm1:
   
Хотя мне кажется что в российском суде адвокаты это атавизмы от которых вскоре избавятся
dimec попереджав  :)
   
Нахер
Теж питання нахер?

Нахер марку триндіти про  "італьянску забастовку" шойги і кацап генералів а не про ізюмську операцію ЗСУ
Про "херсонський договорняк" а не про херсонську операцію ЗСУ

Яка мета принижувати ЗСУ?

І яким тут боком волохата залупа з ехо

Якщо інфа з  жж самого марка
https://mark-feygin.livejournal.com/31844.html
   
а я - вірю!
Кролєг Яценюк же воював у Чечні разом з дудаєвим. Чи з кадировим? коротше - був ніїпацо яким бойовиком і вбивцею. І фоточки були. І документи. І свідків повна дупа. І навіть судовий процес у якомусь митіщінському суді на кацапії. Забули вже, чи шо?
І фейгін теж може, ЛЕГКО!

зі. блєт... :facepalm1:
Він сам відписує
В коментах
Почитай

https://mark-feygin.livejournal.com/31844.html
Чи то не його жж
?

Ніби не таємниця

С арестом Младича нашелся повод рассказать френдам и о моем к этому отношении. Под началом генерала Младича я воевал в Боснии в 90-ых, будучи бойцом I Хотоньского батальона II Романийской бригады (личный номер 2953) войска Республики Сербской. Это было последним местом моей службы, а провоевал я от Книна (Сербская Краина) и до Сараево (Босния). Так что знаю, о чем говорю.
   
Нахер вы это все гавно тащите? Это гэбэшный Венедиктов стал обвинять Фейгина в том что он стукач. Какое кгб в 93 году? Оно под шконкой сидело и невысовывалось. Человек может менять взгляды за жизнь и эволюция это нормально.
Фейгин открыто призывает к силовой смене режима и смертной казни хуйла. Он в расстрельном списке ФСБ.
Да, и выиграть суды у хуйловской системы НЕВОЗМОЖНО В ПРИНЦИПЕ.
+100500
Обращаем внимание на ники которые апают гамно для дискредитации. Именно они ольгинские боты!
   
+100500
Обращаем внимание на ники которые апают гамно для дискредитации. Именно они ольгинские боты!
тут сам фейгін то показує у свому жж чи то кацівсього венедіктова деза? Якщо ні то тепер ваші ніки з захисниками будуть ольгінськими ботами. Виглядає що "шили за другимі а вишлі на себя" :D
  Всі ці фейгіни.соловї і решту "хароших рускіх" типу невзорова за коміром мають такі чорні сторінки ,що ой. Одні пробують потерти,другі не згадувати а треті прямо говорять-був ,оцінив,але вимарати не можу,вибачайте. По різному-але рах оступившийся в такому пляму залишає назавжди. ......і нема "хароших рускіх" серед професіоналів пропаганди чи ще якої участі в державній їх машині. навіть серед їх бидляку .Бо в стаї вони всім "єщё покажут",як їх прадіди від походів орди до сьогодні. Це  генетика.
   
Тю. Корчинський і пр. нев'єбенні бандьорівці воювали на боці прокацапського придністров'я проти Молдови. А Басаєв воював на боці таких же абхазів проти Грузії.
І що?

Тоді у постсовкових людей були ще ті мухи в головах і, так, кдб/фсб добре працювали  створюючи  гапонів всяких мастей та масштабів.

З тих хто світився та активнічав, значна, реально значна!, частина були підписані у гебні на співпрацю. Особливо в усяких опозиціях та ЗМІ.

В Україні досі не відкрили списки "сексотів", правда, більшість картотеки вивезли в Москву ще 90-91  роках. Не вірю що спецслужби не знають ху із ху, особливо серед відомої публіки,  і в кого який гачок в дупі є - списочки тримають на майбутнє, щоб доїти гапонів.

Про підписаних в раші ми не дізнаємось поки не буде зруйнована імперія, а це не близьке майбутнє

   
Я  в ті роки вірив у іллю муромця, алєксандра нєвского и куранти на спасской башнє...
   
Я  в ті роки вірив у іллю муромця, алєксандра нєвского и куранти на спасской башнє...
Во во
   
22 роки було Фейгіну в 1993р, ще просто пацан…
Я доволі часто його слухаю впродовж останніх 2-3 років, якихось хоча б натяків на антиукраїнські наративи не чув
   
22 роки було Фейгіну в 1993р, ще просто пацан…
Я доволі часто його слухаю впродовж останніх 2-3 років, якихось хоча б натяків на антиукраїнські наративи не чув

я також, останній час, тільки його слухаю.

але звернув увагу, що він "не дуже любить" говорити про минулє
за два останні дні - два "неувязочки"

перша, питання про з"їзд в Варшаві, де він так само брав участь, дуже "натянуто" відповідав"

і друга с Арістовичем, дійсно, він якось "невпевненно" поводився"....
   
Це новина ?
   
я також, останній час, тільки його слухаю.

але звернув увагу, що він "не дуже любить" говорити про минулє
за два останні дні - два "неувязочки"

перша, питання про з"їзд в Варшаві, де він так само брав участь, дуже "натянуто" відповідав"

і друга с Арістовичем, дійсно, він якось "невпевненно" поводився"....
Існують маркерні теми на яких вони паляться.

Одна з них розділ України між кацапами і поляками (румунами мадярами).
Теза з 00х
Малозрозуміла українцям
Також самим полякам
Особливо дратівлива для галичан
Але 100% теза зі сценарію кремля

З березня по липень фейгін десятки раз озвучив її (в іншій "захисній" інтерпретації)
На своїх стрімах в вигляді сценарію
Про те що поляки можуть зайти у Львів
Ясно не для "розділу" як в гіркіна а для "захисту" як у фейгіна

Що зміст самої дії (армія сусіда в наших містах) не змінює

Що характерно подібної маячні крім гіркіна і фейгіна ні в кого більше не звучало.

..
Панове
Немає значення якою обгорткою лайно маскується
Протиукраїнською чи заукраїнською
Голове щоб до нього звикли і зрештою його проковтнули

По памяті
Явна і неодноразова  лайнопідлива  від марка:
Поляки у Львові
Прорив від бульбашів до Карпат
Ізюм це італійський страйк шойги

Також загальнокацапське іпсо в стилі хуйловсємахущ
Бункер
Хуйлойопнуте
Кинебатон

Допускаю що то можливо фантазіїї його помічника на стріми
Якогось недалекого кацапа
Але якщо коментуєш Україну то вивчай матчастину
І  не засирай макітри українців кацапозмістами кремля


Останнє редагування: 12 листопада 2022 22:15:47 від Lemberg.AT
   


З березня по липень фейгін десятки раз озвучив її (в іншій "захисній" інтерпретації)
На своїх стрімах в вигляді сценарію
Про те що поляки можуть зайти у Львів
Ясно не для "розділу" як в гіркіна а для "захисту" як у фейгіна

було таке явище неодноразово, підтверджую
   
А нахера ви це гівпсо тягаєте? Та нехай воно собі смердить деінде.
   
Згода з марком що венедіктов то волохата залупа кремля
Але щоб самому на подібну кремль  залупу  не виглядати потрібно Україну все таки краще вивчати

І передайте Марку що на Слава Україні відгук Героям Слава  а не радпрівєтсвовать радпрівєтсвовать...
   
   
А я оце і думаю. Коли ця інфа спливе на ФУПі? Що Арестович якшається з кацапським вбивцею в онлайні.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія