Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Я вам скажу что 2000+ вооруженных, мотивированых, патриотичных людей в столице это уже гуд..

На фронтах солдат кормлять волонтери, а поросячя пистота сотні мільйонів тратить на мєнтів.
   
А я не можу. В нас в місті їх немає. І в інших містах України теж.

Це справедливо ?

Набір був ще у Львові і Одесі. Через кілька місяців приєднаються.
   
Звичайно має бути у всіх містах.
І це не новий податок. Просто заміна ДАІ і міліції, на які вже йдуть податки і не Полтава платить податки на поліцію Києва? Чому ти так вирішив? У вас в місцевому бюджеті є така стаття?

Полтавщина потужний донор. Один з небагатьох в Україні.  І що вона отримує ?
Хамство усіляких сергіів_д ? 
   
Набір був ще у Львові і Одесі. Через кілька місяців приєднаються.

Вони донори по податках ?
   
"старшие товарищи", системные люди, командуют "миротворцем"

Аваков??? а Авакове я уверен.
   
ксеня давай спочатку подивимся, що цим хлопцям і дівчата в посадових інструкціях сьогодні напишуть :)

Мені теж потрібен результат, а не нова форма. Подивимося. Від успіху цього проекту багато що залежить в країні. Не менше, ніж від ситуації на фронті.
   
Вони донори по податках ?

Львів- так. Не дотаційний.
   
До речі  :dopovid:

Ти ж за закон ? То починай з себе.

4.5 Особиста образа.

Если бы можно было жать доповидь за долбоебизм то я думаю ты был забанен сразу за вопросы "почему в киеве а не в полтаве"
   
Полтавщина потужний донор. Один з небагатьох в Україні.  І що вона отримує ?
Хамство усіляких сергіів_д ? 

З цим я згоден. А Полтава приємне місто і заслуговує на нормальну патрульну службу

   
1. Це тільки гарна картинка поки що.
2. Заміна лише хлопчиків на вулиці без зміни корупційної систкми по всій країні нічого не дасть.
3. Поки що це тільки в Києві. Грузини теж тільки в Тблісі починали ? Насікільки я знаю по всій країні.
   
З цим я згоден. А Полтава приємне місто і заслуговує на нормальну патрульну службу

Що Полтаві з твоїх слів ?
   
На фронтах солдат кормлять волонтери, а поросячя пистота сотні мільйонів тратить на мєнтів.

угу..150-200 млн. грн в день, и все оплачивают волонтеры..я уже молчу что львиную часть оплачивают США, а авто дали Японцы, а нормальная полиция не менее важна чем нормальная армия
   
Если бы можно было жать доповидь за долбоебизм то я думаю ты был забанен сразу за вопросы "почему в киеве а не в полтаве"

От бачиш , Сергію, що тобі і таким як ти допоможуть ці хлопці та дівчата якщо ти сам порушуєш закони навіть тут на форумі ?
Причому після попередження продовжуєш ? Як вони тобі допоможуть якщо ти дикун ?
   
интересно,а как быстро тетки в декрет уйдут? :)
   
Що Полтаві з твоїх слів ?

А що ти від мне чекаєш крім слів? За Полтаву мають боротись полтавці. 
   
А що ти від мне чекаєш крім слів? За Полтаву мають боротись полтавці. 

Провокуєш сепаратизм ?
   
угу..150-200 млн. грн в день, и все оплачивают волонтеры..я уже молчу что львиную часть оплачивают США, а авто дали Японцы, а нормальная полиция не менее важна чем нормальная армия
ты аналог кацапов, которые верят всему, что им парит хуйло.
   
Провокуєш сепаратизм ?

самоврядування. вимагайте від місцевої влади щоб звернулась до Авакова з закликом як найшвидше ввести патрульну службу в Полтаві. Нехай пообіцяють всіляке сприяння
   
На жаль, великий шанс , що цих хлопчиків та дівчаток розведуть як котят.
Вони лише картинка. Нагорі залишились корупціонери та хабарники . З них треба починати. Їх міняти.
Змінились генерали в міліції ?
Не міняють систему з фасаду. Тим більше в одному місті.
   
ты аналог кацапов, которые верят всему, что им парит хуйло.

а сколько по твоим даным стоит день боевых  действий и попутное содержание 250 000 армии + НГ + погранцов+ СБУ? это охуенно немаленькие деньги, причем чем лучше снабжается и экипируется армия тем больше эта сумма..волонтеры молодцы, но писать что они кого-то кормят это бред зрадофилов
   
самоврядування. вимагайте від місцевої влади щоб звернулась до Авакова з закликом як найшвидше ввести патрульну службу в Полтаві. Нехай пообіцяють всіляке сприяння

Потато , такі  зміни треба проводити не окремо в Полтаві чи Києві і не тільки хлопчиків та дівчаьок міняти.
Невже ти це не розумієш ?

Нагорі всі сидять в креслах як і сиділи , а ти чекаєш від них  Європи ?

Все це загалом приведе до сумних подій. І цей проект теж мильна бульбашка. Побачиш.
Як і попередні "рехформи". 
   
На жаль, великий шанс , що цих хлопчиків та дівчаток розведуть як котят.
Вони лише картинка. Нагорі залишились корупціонери та хабарники . З них треба починати. Їх міняти.
Змінились генерали в міліції ?
Не міняють систему з фасаду. Тим більше в одному місті.

та нічого не буде. НІЧОГО
   
а сколько по твоим даным стоит день боевых  действий и попутное содержание 250 000 армии + НГ + погранцов+ СБУ? это охуенно немаленькие деньги, причем чем лучше снабжается и экипируется армия тем больше эта сумма..волонтеры молодцы, но писать что они кого-то кормят это бред зрадофилов
нарисовать на бумажках сотни миллионов в день и спокойно их воровать много ума не надо, никаких отчетностей то нет.
что нормального питания от армии нет это факт, что обмундирования от армии в нормальных количествах нет это факт, что автотехнику завозят в АТО и ремонтируют волонтеры это факт, что даже бронетехнику БТРО ремонтируют волонтеры это факт.
   
Потато , такі  зміни треба проводити не окремо в Полтаві чи Києві і не тільки хлопчиків та дівчаьок міняти.
Невже ти це не розумієш ?

Нагорі всі сидять в креслах як і сиділи , а ти чекаєш від них  Європи ?

Все це загалом приведе до сумних подій. І цей проект теж мильна бульбашка. Побачиш.
Як і попередні "рехформи". 

пропоную не грати в провидців а подивитись як це буде виглядати хоча б протягом місяця

хоча я вже здогадуюсь через місяць у кожного будуть свої аргументи.

бо будуть і досягнення і проколи.

і на що більше звертати увагу залежить від особистості

це діалектика. і в боротьбі тих хто зі і тих хто проти світ стає кращим   
   
а сколько по твоим даным стоит день боевых  действий и попутное содержание 250 000 армии + НГ + погранцов+ СБУ? это охуенно немаленькие деньги, причем чем лучше снабжается и экипируется армия тем больше эта сумма..волонтеры молодцы, но писать что они кого-то кормят это бред зрадофилов

Значит, бойцы, приезжавшие на ротацию с передовой и рассказаывающие, что если бы не волонтеры, то не было бы что жрать банально и что одеть - зрадофилы.
Ок. буду знать. Или к тебе направлю, чтобы ты им все правильно разъяснил.
   


На жаль, великий шанс , що цих хлопчиків та дівчаток розведуть як котят.
Це просто картинка  :(  вальцман їх зілле.
   
пропоную не грати в провидців а подивитись як це буде виглядати хоча б протягом місяця

хоча я вже здогадуюсь через місяць у кожного будуть свої аргументи.

бо будуть і досягнення і проколи.

і на що більше звертати увагу залежить від особистості

це діалектика. і в боротьбі тих хто зі і тих хто проти світ стає кращим   

Тут варіантів немає. В жодній країни світу не було успішних реформ знизу. Має мінятись система. Повністю.
І той же Аваков не представником нової України. Порошенко теж. На жаль.

То що зроблять ці хлопчики і дівчатка ? 
   
Значит, бойцы, приезжавшие на ротацию с передовой и рассказаывающие, что если бы не волонтеры, то не было бы что жрать банально и что одеть - зрадофилы.
Ок. буду знать. Или к тебе направлю, чтобы ты им все правильно разъяснил.

імхо треба мати об'єктивну  у нас на форумі  можуть назвати ту саму подію одні страшною зрадою, а інші великою перемогою
а правда мабуть десь по середині   
   
Допоки оці старі генерали ті самі і ще не покарані!  :-G

   
Тут варіантів немає. В жодній країни світу не було успішних реформ знизу. Має мінятись система. Повністю.
І той же Аваков не представником нової України. Порошенко теж. На жаль.

То що зроблять ці хлопчики і дівчатка ? 

а хто може змінити систему. на жаль в нашій ситуації тільки тиск ззовні   (США, ЄС) бо локальних еліт здатних на рішучі розумні (обв1язково обидва фактори)  кроки у нас немає. цю реформу теж реально робить Згуладзе
   
ГП ты хоть страницу-две веток просматривай и не боянь, да?
   
а вообще конечно такие ветки собирают всю возможную преждевременную зраду.. не верится. что это обычные люди, думаю ольгинцы пытаются подзуживать как все будет плохо
   
ГП ты хоть страницу-две веток просматривай и не боянь, да?

Два штабных бота дерутся за косточку :lol:
Вот это паливо :facepalm1:
   
а вообще конечно такие ветки собирают всю возможную преждевременную зраду.. не верится. что это обычные люди, думаю ольгинцы пытаются подзуживать как все будет плохо

Пане , ви коли приїдите в Україну стати в лави цих мужніх людей ?
А ще краще отримати  повістку як тисячі ваших ровесників ?
   
Два штабных бота дерутся за косточку :lol:
Вот это паливо :facepalm1:

 (P)

Один місцевий , інший забугорний...
   
Mustafa Nayyem
7 год. · Змінено ·

Сегодня в парламенте очень важный день. Наверное, один из самых важных и решающих заседаний за последние месяцы. Среди множества документов Верховная рада рассмотрит три, на мой взгляд, ключевых законопроекта, принятие которых уже совсем скоро может привести к большим и важным переменам.

ЗАКОН О НАЦИОНАЛЬНОЙ ПОЛИЦИИ. Есть законы, которых ждешь и надеешься, а есть документы, за которые болеешь. Я не буду много писать о важности принятия этого закона. Я знаю как много труда, пота и крови вложили в этот закон в министерстве Эка Згуладзе и Arsen Avakov; как долго, мучительно и терпеливо правили его в профильном комитете Юрій Луценко, Anton Gerashchenko, Віктор Чумак, Андрей Кожемякин и др. Но еще больше я знаю, сколько внимательных и неравнодушных ребят, новых полицейских будут следить за завтрашним заседанием парламента, до последнего сомневаясь, что мы не смалодушничаем, и у нас хватит воли запустить этот процесс. Если закон будет принят, я уверен, он станет первым лучом в затянувшемся тоннеле общественных ожиданий – новая полиция будет первой реформой, которую почувствует каждый. Обмануть кого-то пиаром и популизмом уже не получится: мы или сделаем это, или нет. Я очень верю и хочу, чтобы у нас получилось.

про інші закони в профілі Мустафи (ЗАКОНА О МЕСТНЫХ ВЫБОРАХ та ЗАКОН О ПРОЗРАЧНОСТИ СОБСТВЕННОСТИ СМИ)
   
А я не можу. В нас в місті їх немає. І в інших містах України теж.

Це справедливо ?

Новая полиция постепенно вводится в разных городах.

Сначала Киев, затем Одесса, Львов, Харьков, потом Николаев, Днепр...  И до полтавы дойдет.. На самом деле не так просто найти столько новых люде сразу да еще и создать учебную инфраструктуру.
   
Новая полиция постепенно вводится в разных городах.

Сначала Киев, затем Одесса, Львов, Харьков, потом Николаев, Днепр...  И до полтавы дойдет.. На самом деле не так просто найти столько новых люде сразу да еще и создать учебную инфраструктуру.

звичайно. проблема ще в тому, що інструкторів нормальних не так багато
   
звичайно. проблема ще в тому, що інструкторів нормальних не так багато

проблема в том, что денег на все города сразу нету.. и так пилотный проект спонсируют амеры, канадцы, европейцы, японцы
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія