Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

(tu) Осьосьо які кадри у нашого Ондрійовича! [ua]

Andrii Klymenko with Віктор Шемчук and Sergiy Vikarchuk-Evpatoriysky

    Руководитель проекта at Майдан Закордонних Справ

· 10 Mutual Friends
· June 5 at 9:37pm · Edited ·

По поводу нового "министра туризма" в марионеточном правительстве аннексированного Крыма. Был уверен в его назначении (как только он появился в Крыму снова и возле Аксенова). Я знаю Сергея Стрельбицкого очень-очень давно. Лет 30. В последние годы - как зама мэра Епатории по туризму (кстати, знаменитый евпаторийский "Новый Иерусалим" - во многом, его работа). Чуть раньше - во времена Ющенко, как совершенно искренне оранжевого руководителя евпаторийской организации партии "Наша Украина". Он - вне всякого сомнения - профессионал высокого уровня. И я тоже кое-что в этот профессионализм искренне вложил... Да и вы понимаете, что глава Львовской обладминистрации, а ранее прокурор АР Крым, серьезный человек и патриот Виктор Шемчук не позвал бы его к себе в 2013 году развивать львовский туризм... И, вообще, Стрельбицкий - из потомков польских революционеров... Не знаю, что и думать. Не понимаю, что с ним произошло. Думаю, не я один
http://ru.krymr.com/content/article/27056976.html
   
Справжній Міздобул боротиметься за цеберко за Україну навіть у лавах окупантів.
Згадаймо упиздня з Донецьку, який на виборах 2010 перейщов з Нашої України прямісінько у РуSSкій блок.
*** ДО ЦЕБЕРКА!!! ***


Останнє редагування: 7 червня 2015 16:39:31 від Урфин
   
"Скажи, кто твой друг..." (с) - це про Ющенка.
   
"Скажи, кто твой друг..." (с) - це про Ющенка.

яреська...
   
а ющ теперь до смерти отвечает за каждого с кем хоть раз рядом постоял??
   
а ющ теперь до смерти отвечает за каждого с кем хоть раз рядом постоял??
Та ні . Просто ющ залишиться  паскудою безхребетною .
   
Ось його кадри...Щербань, який обікрав Сумську область...



   
І це його кадри..

   
   
   
Цього ще не забули?

   
а ющ теперь до смерти отвечает за каждого с кем хоть раз рядом постоял??

нет, тока за то, что на табуретке сидел :laugh:
   
І це його кадри..

Показати зображення...

тю, это вытя их кадр...
   
тю, это вытя их кадр...
Так точніше.
   
Показати зображення...

Щось медведчук якійсь обосратий стоїть...абтікає...  :pooh_lol:
   
Пілоточники помирають від заздрості. Андріович, Велики Діяч, який створив велику команду, професіоналів, а вони п'ятивідсовкові лузери, скотились до рівня підситлок Медведчука. Підведмедчуківські шавки :laugh:
   
Хто тобі буде офіційно платити 1000 гривень, якщо це особиста ініціатива Президента? Гроші платять неофіційно в конвертах, виплачують їх спецпредставники Прездента особисто бійцям.
(С) Птах

 :pooh_lol:
   
Пілоточники помирають від заздрості. Андріович, Велики Діяч, який створив велику команду, професіоналів, а вони п'ятивідсовкові лузери, скотились до рівня підситлок Медведчука.

 Підведмедчуківські шавки :laugh:



   
Показати зображення...

Угу. І ще можна сюди ж додати теж велику кадри, починаючи від Королівської і закінчуючи Портновим.
Але є одна різниця. Ющенко зараз майже поза політики. Він на неї не впливає. А от інша постать все ніяк не заспокоїться. (td)
   
Ну, честно говоря, это колода из сорока-пятидесяти валетов. И Юля - дама пик. :D
И вот эта колода тусуется туда-сюда.
И валеты эти выскакивают то в козырях, то в гордой оппозиции, но при любом раскладе они всё равно выскакивают и выскакивают.

У меня вообще такое впечатление, что при любой власти в Украине у корыта будут всё те же рожи, только масти меняют.

   
Re:  (tu)  Осьосьо які кадри у нашого Ондрійовича!  [ua] Нове

Влада щось мутить, реформи - театр!
 - Крик дідуся із палати.
Тихіше! Ми згодні - казав психіатр,
Скоріше вколіть перпарати!


B-)

Останнє редагування: 7 червня 2015 18:09:07 від Птах
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія