Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Повернувся з Харкова. Враження

Повернувся з Харкова. Враження

Їздив на зустріч випускників. Одразу скажу- якщо Ви з Полтави, не рекомендую користуватись послугами "Зеленого Слона"- скажуть, що Вашу броню вже віддали іншій людині, бо Ви не приїхали за 20 хвилин до відправлення, а Вас попереджали. Якщо скажете, що ні- не попереджали,- нахамлять в грубій формі. Будете дзвонити в диспетчерську із скаргою- там попросять зачекати та кудись підуть на весь час до відправлення, а автобус від'їде за 15 хвилин до відправлення без Вас ( причому порожній- на Вашому місці буде лежати якась табличка, що місце зайняте)
І це при тому, що у "Владислава" на 10 грн дешевше, й Вас тут же почують та візьмуть на свій автобус. Але на годину пізніше
За цю годину Ви узнаєте, що є ще один перевізник- "Фаетон", який відправляється на півгодини раніше  ( тобто не по рівним годинам, а по половинкам:  7:30, 8:30...) й міг би взяти Вас,- але Ви вже заплатили гроші "Владиславу" , та й "Фаетон" бере таку ж ціну, як і "Зелений Слон" - але перший раз, з другої поїздки вже буде знижка, отже ціна буде як у "Владислава"- в решті решт, берете й в них візитку з номерами телефонів, бо це зручно, коли один перевізник ходить по цілим годинам, а інший- по половинкам... Особливо на зворотньому шляху

Але цей відступ про Полтаву та враження від жлобства "Зеленого Слона", не хотілось би його зайвий раз рекламувати

Тепер про Харків. Перше враження- блок-пости. В нас у Полтаві немає навіть таких бутафорських, як на під'їзді до Харкова, так що одразу це нагадало, що Харків є як і прифронтовим регіоном, так і прикордонним. Друге враження, якщо не рахувати цілком позитивного сприйняття великого мегаполісу, в якому бурлить рекламне життя та взагалі якась "движуха" - транспорт, бізнес, взагалі дихання великого Міста по О'Генрі - це менти. Стоять у метро та чіпляються до приїжджих, коли вони ще до автомата з квитками підходять- просять показати доки та пояснити мету візиту до Харкова. Мій виявився ще й енергійним- засунув замість мене 3 гривні в автомат- бо я робив це неправильно, одночасно дві банкноти ( одночасно лаючи цього мента ) : "Да что ви дєлаєтє, нада по адной банкнтє"- схопив їх та почав сам совати. Прикольний мент, до речі, хоч я йому й не подякував- бо якось це в контекст не попадало.

Добре, їду собі на метро до Пушкінської, щоб потім поїхати до П'ятихаток- бо раніше ми їздили саме так. Природно, мені приходили в голову думки, що тепер автобус- чи вже маршрутки- можуть відправлятись і з іншого місця... Але я все одне як лосось на нерест, пер вперед по заданій уже в генах програмі... Поки не вирулив на колишню зупинку 36-го... Звісно, ніякого 36-го вже не було, але була якась маршрутка з тризначним номером... Тобто її теж не була, просто висіла табличка з її розкладом. За цим розкладом я пропустив таких дві, бо їх не було- та зробив дзвінок другові. Той дипломатично порекомендував йти на іншу зупинку...

Користуючись нагодою, спілкувався з харків'янами на вулицях українською мовою, питаючи зупинку та дорогу до неї. Виявилась приємна несподіванка- саме через те, що питав українською, люди , особливо молодь та середніх років, перебільшено уважно та ввічливо вислуховували та намагались допомогти. А коли питав російською, то було як завжди- нуль уваги, формальна відповідь, тільки що на хер не посилали- не навмисно, просто такі вони й є, харків'яни та взагалі мешканці великого Міста... :) . Перевіряв я це ( діло було в цю суботу ) багато разів, правило працювало скрізь. На українську реагують не просто позитивно- перебільшено позитивно та уважно. Ще погуляв перед від'їздом по місту, просто слухаючи людей- часто попадалась молодь, що розмовляла українською, наприклад, парочки. Було очевидно, що не зовсім їхня рідна мова, що це теж з принципу, але процес іде, й це головне

Тепер щодо однокурсників, вата вони чи ні.



   
Re: Повернувся з Харкова. Враження

Зелёный слоник???   :laugh:
   
риємна несподіванка- саме через те, що питав українською, люди , особливо молодь та середніх років, перебільшено уважно та ввічливо вислуховували та намагались допомогти
[ua]
   
Re: Повернувся з Харкова. Враження

часто попадалась молодь, що розмовляла українською, наприклад, парочки.
Останнього разу я в Києві звернула увагу як багато молоді спілкується вишуканою українською..
У нас в Дніпрі теж можна почути, але значно менше
   
Re: Повернувся з Харкова. Враження

До п"ятихаток ходить автобус 296 од метро Университет.
   
Re: Повернувся з Харкова. Враження

Ти навіть "Зеленого Слона" дістав ... Гарний перевізник, гарні машини. З Києва щобю свою не ганять на їхніх Віто досить зручно
   
Re: Повернувся з Харкова. Враження

Буваю в Харкові раз на місяць, жодного разу не чіплялись мєнти,
ніколи нічого особливого з приводу своєї української не помітив, та ж реакція, що і в Києві,
ні, таки в Києві кожен другий переходить на українську
   
Re: Повернувся з Харкова. Враження

ТС +  (tu)

Ти навіть "Зеленого Слона" дістав ... Гарний перевізник, гарні машини. З Києва щобю свою не ганять на їхніх Віто досить зручно


Ага, а потом в Полтаве пересаживали на страшнючий старый спринтер года 80го :)
Ну если в Харьков...
   
Re: Повернувся з Харкова. Враження

Понаехали.
   
Тепер щодо однокурсників, вата вони чи ні.



Так буде продовження про однокурсників???
   
Re: Повернувся з Харкова. Враження
DiM

Понаехали.
Понаїхали  B-)
Фотка из весны 2014

Город не сдали  [ua]

Останнє редагування: 2 червня 2015 00:13:27 від DiM
   
Re: Повернувся з Харкова. Враження

Понаїхали  B-)
Фотка из весны 2014
Показати зображення...
Город не сдали  [ua]

Угу.
   
Угу.

Дякувати Авакову та Полтораку.
   
Посещал по делам Мартовку.. Это поселок на водохранилище за Чугуевым... 20 километров от Харькова в сторону Славянска.. Понял, что рядом война, когда навстречу мне по дороге тягачи потащили в ремонт разбитые танки.. И как то сразу понимаешь разницу между реалом и форумный трепотней.. Прямо дохнуло войной в лицо...
   
Полтаву проехал транзитом.. Дорог в Полтаве как таковых не наблюдал.. Одни"направления"... Харьков, при проезде его насквозь из окна машины оказал хорошее , ухоженное впечатление...
   
Харьковские менты на блокпостах-отдельная песня... По результатам общения с одним из них написал Авакову письмо на Фейсбук.. В виде официального заявления .. Ответа нет.))
   
Re: Повернувся з Харкова. Враження

Тепер щодо однокурсників, вата вони чи ні. Ще півроку тому не хотів їхати, щоб не тріпати собі даремно нерви, але вбивство Гарика Толмачова ( нашого однокурсника), на похороні якого я не зміг бути, примусило мене пообіцяти, що цю зустріч випускників я не пропущу. В розмові по скайпу один мій харківський друг сказав, що навряд чи вата взагалі приїде- із чорним гумором, близьким до сарказму, він сказав- "будуть самі фашисти". На що я зауважив, що приїхати то вони не приїдуть, але харківська вата буде мати місце
Вийшло наполовину- частина харківської вати не прийшла навіть на офіційну частину, а частина не дійшла до неофіційної ( яка була, до речі, в таборі для переселенців, так що поспілкувався трішки з тими- тобто просто подивився на них та скористався їхнім туалетом в домі, де вони живуть- подивився одним оком, що вони їдять, які в них умови, які настрої- діти бігають, комп'ютери та ігрові приставки на них чекають вільно- в принципі, є умови, просто що сам табір у якомусь хронічному недоремонті ).

Я трохи ( зовсім трішки ) запізнився на офіційну частину, яка була в нашій лекційній авдиторії, отже я входжу, а мене вже знімають ( фоткають ) і всі дивляться. Природно, що я гучно привітав усіх словами "СЛАВА УКРАЇНІ!". Ефект був скоріше позитивний в масі своїй, але формальної "отвєтки" не прозвучало- прозвучав добрий сміх та крики радості. Отже, це й не вата, але й не така авдиторія, як у Полтаві зараз- їм явно не вистачає невимушених "Героям Слава!" навіть на таке скромне вітання, а до "Слава Нації- Смерть Ворогам" в їхньому віці вони вже ніколи не дійдуть. Та й не треба. Нехай кожний залишається сам собою- я собою, а мої однокурсники- собою

Потім, коли офіційна частина закінчилась, люди підходили до мене та весело казали, що це було класно ( одним з  перших був відомий на ФУПі "Чак, гуманіст" , який обняв мене із словами- "здорово, националюга" ) ... Ну от, такі вже вони жартівники... Я , звісно, на вушко йому сказав, що я - ліберал, але це - секрет... Просто приходиться бути "націоналістом" на їхньому фоні, але то таке- тимчасово... поки вони в масі своїй не переплюнуть мене в націоналізмі, після чого я вже зможу бути лібералом у відкриту .... :) )))

Ну, в принципі, про мій курс можна розказувати довго- це пісня. Яка ніколи не скінчиться. Але пора закінчувати.
Дійсно, ні росіяни, ні ті, хто зараз живе та працює на Заході, не приїхали. Переважно тому, що, принаймні ерефська частина,- стали зомбі, ватою, залежною від загальної думки ортодоксальних росіян. Один із моїх поміркованих друзів потім мені сказав, що я ( тобто цей самий я, що зараз набирає ці рядки) теж був би ватою, якби залишився в Росії... Отаке от- така в нього віра в силу святого конформізму (але я думаю інакше- ні в які конформістські ігри, та ще такого рівня, я б грати не став- бо я за своєю природою нонконформіст і філософ ). До речі, серед тих, хто був до кінця, в тому числі неофіційної частини ( п'янки ) переважали колишні донбасяни... На фізтеху завжди було багато з Донбасу, це ще Жора Мілютин ( людина, що заснувала факультет ) колись нам казав... причому в його часі не були луганчани, але на нашому курсі було більше донеччан... Так от, переважна частина цих донбасян були помаранчевими в 2004 році, євромайданівцями в 2013 році та патріотами в 2014-2015 році, тобто навіть зараз. Але й патріотами Донбасу також. Не дуже їм подобається те, що зараз відбувається, багато питань дехто з них ставить. Але оскільки вони донбасяни ( у них дещо специфічний менталітет ... знаєте, як у С++ ,  ІНКАПСУЛЯЦІЯ називається ), то я їм свою опінію нав'язувати не став- нехай капсулюють далі... Може, порозумнішають

Отаке от
   
Re: Повернувся з Харкова. Враження

Полтаву проехал транзитом.. Дорог в Полтаве как таковых не наблюдал.. Одни"направления"... Харьков, при проезде его насквозь из окна машины оказал хорошее , ухоженное впечатление...

Кернес ще не встиг добити Харків до ручки. Полтава його скоро закриє, тоді Харків дихне вільно.
   
Да вроде он неплохой хозяйственник.. Вор, правда.. Но то такое..)
   
Re: Повернувся з Харкова. Враження

Буваю в Харкові раз на місяць, жодного разу не чіплялись мєнти,
ніколи нічого особливого з приводу своєї української не помітив, та ж реакція, що і в Києві,
ні, таки в Києві кожен другий переходить на українську

Все правильно, в Києві майже так само, як і в Харкові. Єдина відмінність- серед простих людей трішки більше природних україномовних з пригороду. Що відчувається в окремих мікрорайонах чи місцях роботи. Але в центрі ситуації приблизно така ж - перебільшена люб'язність 
   
Re: Повернувся з Харкова. Враження

Кернес ще не встиг добити Харків до ручки. Полтава його скоро закриє, тоді Харків дихне вільно.
Да только при Кернесе в городе и появилось подобие коммунального хозяйства.
   
Re: Повернувся з Харкова. Враження
DiM

Дякувати Авакову та Полтораку.
Ні,
дякувати слід перш за все Владимиру Силевичу, ультрасам та іншим харківським патріотам які відкрито боролись за те щоб Харків був саме Українським містом.
   
Re: Повернувся з Харкова. Враження
DiM

І ще з Харкова,
 вересень 2014, захист харківськими ультрасами місця падіння головного комуністичного ізваянія України.


Останнє редагування: 2 червня 2015 00:52:07 від DiM
   
Re: Повернувся з Харкова. Враження

І ще з Харкова,
 вересень 2014, захист харківськими ультрасами місця падіння головного комуністичного ізваянія України.
https://coub.com/view/3icxw

Нічого не зрозумів. Що то за грізний здоровань в картузі, що так несподівано завалився від легкого удару маленького пацанчика?
   
Re: Повернувся з Харкова. Враження

як колись казав Гіпа- "однією лівою"  8-:
   
Re: Повернувся з Харкова. Враження
DiM

Нічого не зрозумів. Що то за грізний здоровань в картузі, що так несподівано завалився від легкого удару маленького пацанчика?
У картузі то потвора, сявка з совка восьмидесятих, а маленький пацанчік то молодий український патріот з сучасності  :)
   
Re: Повернувся з Харкова. Враження

У картузі то потвора, сявка з совка восьмидесятих, а маленький пацанчік то молодий український патріот з сучасності  :)
Важно разбираться в сортах гопников.
   
Re: Повернувся з Харкова. Враження

только при Кернесе в городе и появилось подобие коммунального хозяйства.
показуха для бабушек
   
Посещал по делам Мартовку.. Это поселок на водохранилище за Чугуевым... 20 километров от Харькова в сторону Славянска.. Понял, что рядом война, когда навстречу мне по дороге тягачи потащили в ремонт разбитые танки.. И как то сразу понимаешь разницу между реалом и форумный трепотней.. Прямо дохнуло войной в лицо...

Мартовая подальше и не совсем в сторону Славянска, но не суть. Постоянно на окружной и клочковской вижу тягачи с техникой, какую-то на завод, какую-то - на окружную и на восток. Видел и колонны с РСЗО и беспилотниками, БТРы, солдаты на кразах.

А перед 9-м мая был оживленный движ. Стянули солдат и расставили по закоулкам. Молодцы, вата запугана и деморализована
   
Буваю в Харкові раз на місяць, жодного разу не чіплялись мєнти,
ніколи нічого особливого з приводу своєї української не помітив, та ж реакція, що і в Києві,
ні, таки в Києві кожен другий переходить на українську

Бывает такое. Видимо какие-то ориентировки или мероприятия. Проверяют документы.

Пока кстати уровень терроризма уменшился
   
Re: Повернувся з Харкова. Враження

Пытался долго вспомнить когда последний раз ходил 36-й получилось лет 10-15 назад.

ТС ну вы дали. Без справки пытаться в самоходку добраться.
   
Re: Повернувся з Харкова. Враження

Було про однокурсників, про автомати в метро, про якогось "зеленого слона" та нічого про сам Харків - як враження від самого міста.


   
Re: Повернувся з Харкова. Враження

П.С. До речі, минулого року був в Полтаві - дуже сподобався центр міста (пішохідна вулиця, ротонда, пам'ятник вареника, стелла тощо), але околиці міста - шось пєчалька: всюди перерили, сміття не прибирають та не вивозять, дороги та тротуари майже відсутні) - шось з цим треба робити. Крім того, старався розмовляти в Полтаві українською, але забив, бо там не розмовляють українською, а  використовують якийсь брутальний суржик.
   
Re: Повернувся з Харкова. Враження

Один із моїх поміркованих друзів потім мені сказав, що я ( тобто цей самий я, що зараз набирає ці рядки) теж був би ватою, якби залишився в Росії...
не люблю сослагательного наклонения, "а если бы", но вопрос конечно интересный...где та грань конформизма... B-)
   
Re: Повернувся з Харкова. Враження

П.С. До речі, минулого року був в Полтаві - дуже сподобався центр міста (пішохідна вулиця, ротонда, пам'ятник вареника, стелла тощо), але околиці міста - шось пєчалька: всюди перерили, сміття не прибирають та не вивозять, дороги та тротуари майже відсутні) - шось з цим треба робити. Крім того, старався розмовляти в Полтаві українською, але забив, бо там не розмовляють українською, а  використовують якийсь брутальний суржик.

Про суржик - є таке  :)
Околиці міста справді в занедбаному стані.
   
Re: Повернувся з Харкова. Враження

Брандт, коло Полтави в сторону Харкова теж є блокпост - коло Селещинського повороту. Мабуть ти спав як проїздив.
   
Re: Повернувся з Харкова. Враження

Брандт, коло Полтави в сторону Харкова теж є блокпост - коло Селещинського повороту. Мабуть ти спав як проїздив.

нихера там нема, стоят гайцы и 2 вояки с пукалками
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія